Wiele niezrozumiałych zjawisk społecznych można wyjaśnić, gdy się zauważy jak wielka sieć agentury KGB-FSB jest rozpostarta nad Polską.

Data dodania: 2015-06-02

Wyświetleń: 670

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Podczas tłumienia buntu strzelców, car Piotr I Wielki, zastosował, nie przewidziany, ale bardzo skuteczny manewr. Mianowicie, otworzył ogień do przeciwnika, który według uświęconego zwyczaju, przed ruszeniem w bój, odbywał modły. Z punktu widzenia skuteczności działania, było to mistrzowskie pociągnięcie. Najlepiej jest uderzyć podczas modlitwy, snu, upojenia alkocholowego lub orgii. Podobne działanie powtórzył kard. Dziwisz. Gdy Polacy, po tragedii smoleńskiej, według swojej kultury i obyczaju, pochylili głowy przed majestatem śmierci, ten wcisnął "szybciorem" swojego kolegę, który w najmniejszym stopniu na to nie zasługiwał, na Wawel, gwałcąc umowę o tym, że był już zamknięty. Żeby tego dokonać, musiał najpierw zrobić z bohaterstwa kawałek gumy, żeby prezydenta Lecha Kaczyńskiego napompować na bohatera, a przecież wszyscy wiedzą, że jego "bohaterstwo" było dokładnie takie samo jak każdego z robotników, którzy zginęli w owym czasie w przeładowanym roztrzaskanym busie. Nawet oba wypadki wynikły z tych samych powodów - pogwałcenia procedur używania środków komunikacji.     Życie dorosłe spędziłem w Opolu i głębiej na Śląsku. Siłą rzeczy miałem, płytsze lub głębsze, krutsze lub dłuższe relacje z ludżmi ze wszystkich rejonów kraju i nawet zza Amuru i spod granicy mongolskiej i wiem, że żaden Polak nie zrobił by tego co zrobił Dziwisz. Tak mógł postąpić tylko obcy. Jeśli obcy to kto? Komu zależy żeby umiejszyć majestat Wawelu?

Czy Dziwisz jest katolikiem, chrześcijaninem?
Według podstawowych założeń chrześcijaństwa -nie. Sprzeniewierzył się im. Chrześcijaństwo, z samego swego założenia nie wywołuje konfliktów, stara się im zapobiegać i łagodzić. Dziwisz, celowo, jak obcy agent, chciał doprowadzić do zwaśnienia społeczeństwa na tych, którym leży na sercu dostojeństwo Wawelu i wartości ponadczasowe i tych, dla których szacunek i posłuszeństwo wobec osoby duchownej liczy się najbardziej, a którym w głowie się nie mieści, że za szatami kardynała może się kryć obcy agent. Wszystko na to wskazuje.
Teraz A. Duda, PO J. Kaczyńskiego, robi "powtórkę z rozrywki".
Boże chroń Polskę.

Licencja: Creative Commons