Nadeszła wyczekiwana przez wszystkich wiosna, nie ma więc wątpliwości, co do tego, że nadszedł już czas, aby przewietrzyć zawartość szafy. Zanim jednak wybierzemy się na pierwsze wiosenne zakupy, zastanówmy się nad tym, co najlepiej jest założyć w tym sezonie. Naprawdę ciekawych propozycji jest przecież co najmniej kilka.

Data dodania: 2015-04-16

Wyświetleń: 730

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Figura klepsydry bez wysiłku
Chyba każda z pań marzy o figurze klepsydry, niemal każda jednak ma poważne wątpliwości, co do tego, czy jej osiągnięcie jest w ogóle możliwe. Jeśli Matka Natura nie była zbyt hojna, wiosną 2015 roku zyskujemy szansę na jej poprawienie, prawdziwym hitem okazują się bowiem rozkloszowane sukienki. Sukienki tego rodzaju nie tylko podkreślają kobiecą talię, ale również ukrywają zbyt masywne uda i szerokie biodra. Co ważne, modne są nie tylko sukienki dość krótkie, ale i te, które sięgają za kolano, ich długość może być więc dopasowywana do kształtu kobiecych nóg, dzięki czemu i ten problem może zostać szybko rozwiązany.

Buty pełne radości
A co z butami? Panie, które preferują eleganckie rozwiązania mogą odetchnąć z ulgą, klasyka nie wychodzi bowiem z mody. Jeśli jednak ciągnie nas ku zdecydowanie bardziej ekstrawaganckich rozwiązań, wcale nie mamy powodów do narzekania. Każdy rok przynosi odświeżenie i wprowadza wzór lub element, który ożywia obuwie, a wiosną 2015 roku są to frędzle. Co ważne, zarówno ich kolorystyka, jak i długość są uzależnione przede wszystkim od tego, jakie są upodobania kupujących. Frędzle mogą być tym, co rzuca się w oczy w pierwszej kolejności, nie ma jednak żadnych przeszkód do tego, aby były jedynie dyskretnym dodatkiem. W butach z frędzlami można więc bez przeszkód udać się nie tylko na spotkanie z przyjaciółkami, ale i do pracy, czy na randkę.

Non stop kolor 
Najważniejsza zasada, która powinna przyświecać nam podczas kompletowania wiosennych kreacji mówi jednak o tym, że powinny być one kolorowe. Gdy temperatura rośnie można w końcu zapomnieć o odcieniach szarości i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa nawet w czasie formalnych spotkań. Operować kolorami można również przy użyciu dodatków - biżuterii, butów czy torebki.

Jeśli nadal nie wiemy, co ubrać, wystarczy przejść się po jakiejkolwiek galerii handlowej i spojrzeć na wystawy. Taki "window shopping" pozwala spojrzeć szerzej na trendy w danym sezonie - jeśli jakaś stylizacja nam się szczególnie spodoba, zawsze możemy wyjść z wybranego sklepu z pełnymi torbami. Warto jednak przy tym pilnować portfela.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena