Styczeń to wyjątkowy miesiąc, w którym obchodzimy święto Babci i Dziadka. Ta jedyna w swoim rodzaju okazja, by móc obdarować swoich dziadków czymś szczególnym dla nich. Niezależnie od tego czy będzie to drobny upominek czy tez prezent zrobiony z rozmachem powinien uwzględniać pasje i upodobania dziadków.

Data dodania: 2015-01-24

Wyświetleń: 1675

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Prezent na dzień babci i dziadka

Każda babcia jest inna

Każda babcia jest z pewnością wyjątkowa. Należy więc dobierać prezenty zgodnie z jej preferencjami. By obdarować na przykład Elegancką Babcię trafionym prezentem będą kolczyki lub klipsy. Każdy element stroju taki jak bluzka, apaszka lub inne będą mile widziane. Są to jednak prezenty dość kosztowne, które nie wymagają od nas zbyt wiele oprócz wyjścia do sklepu. Alternatywnym prezentem może być własnoręcznie wykonane pudełko na kolczyki lub własnoręcznie wykonana biżuteria z makaronu.

Dobrym prezentem dla Dziadka lub Babci jest książka. Niemniej jednak jest to banalne rozwiązanie i zawsze można pójść krok do przodu. Wnuczęta lub prawnuczęta mogą wspólnie wymyślić i zapisać historię pt. „Kiedy Babcia była mała” lub „Ciężkie życie dziadka”. Taki podarek może zostać ładnie oprawiony i gościć na półkach dziadków.

Własnoręczne prezenty

Prezenty z osobistym wkładem są zawsze mile widziane. Laurki, kolaże czy ramki są niezwykle miłym podarunkiem, tym bardziej, że włożyliśmy serce w ich wykonanie. Odcisk stópek lub dłoni malutkich prawnucząt w masie solnej, kosmetycznej lub gipsie będzie zawsze przypominał o nich dziadkom. Ręcznie malowane kubki, fartuszek czy też flakon na kwiaty wymaga inwencji twórczej, którym wnukom nigdy nie brakuje. Wykonanie takich upominków z pewnością wywoła uśmiech na twarzy dziadków.

Coś wyjątkowego

Dla starszych wnucząt, którzy nie mają zdolności manualnych lub pomysłu na prezent mogą zdecydować się na fotoksiążkę. Wybrane własnoręcznie zdjęcia mogą opowiadać historię, ilustrując ją zdjęciami z życia dziadków. Dzięki ciekawej formie skomponowania zdjęć można uwiecznić wszystkie najważniejsze chwile w życiu dziadków. To bardzo oryginalny i osobisty prezent, który z pewnością spodoba się dziadkom. 

Prezent dla dziadków od wnucząt zawsze będzie najcenniejszą pamiątką. Przecież to właśnie wnuczęta są dumą dziadków, powodem do chwalenia się nimi przed innymi oraz największą radością. Najważniejsza w tym dniu jest przede wszystkim pamięć o nich. Złożenie życzeń nawet przez telefon znaczy czasami dużo więcej niż najdroższe prezenty. 

Licencja: Creative Commons