Biżuteria wykonana ze srebra cieszy się uzasadnioną popularnością wśród kobiet w bardzo różnym wieku. Jest niezwykle elegancka, może być wykonana zarówno w sposób klasyczny, jak i awangardowy, dbanie o nią nie jest zadaniem skomplikowanym, a choć prezentuje się efektownie, jest też tańsza niż biżuteria ze złota. 

Data dodania: 2014-06-25

Wyświetleń: 1218

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nietrudno jednak domyślić się, że można wskazać zarówno kreacje, w przypadku których sprawdza się ona idealnie, jak i te, w przypadku których inne typy biżuterii będą bardzo pożądane.
Mówiąc o zaletach biżuterii wykonanej ze srebra często zwracamy uwagę na to, że może być ona uzupełnieniem oficjalnych strojów sprawdzając się wszędzie tam, gdzie inne jej rodzaje są uważane za zbyt krzykliwe. Srebrny pierścionek, kolczyki i bransoletka stają się zatem idealnym uzupełnieniem stroju, który zakładamy w miejscu pracy. Podkreślają, że wiemy, jak zachować umiar i wcale nie mamy potrzeby błyszczeć tam, gdzie wymaga się od nas przede wszystkim zdolności intelektualnych i zaangażowania. Z drugiej strony jednak biżuteria srebrna w połączeniu z klasycznym kostiumem daje do zrozumienia, że w każdej sytuacji potrafimy nie tylko zadbać o siebie, ale również wyeksponować nasze piękno.
Zakładanie biżuterii ze srebra jest wskazane i wówczas, gdy należymy do kobiet lubujących się w czerni, brązie i granatach. Kreacje o takiej kolorystyce są niezwykle intrygujące i bardzo seksowne, bywa jednak i tak, że nam samym wydają się dość mroczne. Biżuteria ze srebra posiada jednak naturalne właściwości rozjaśniające, może być więc wyjątkowo pożądanym dodatkiem. Nie pomylimy się również, jeśli zdecydujemy się na uzupełnienie biżuterią ze srebra tej kreacji, którą charakteryzuje intensywna kolorystyka, modna zwłaszcza w miesiącach letnich. W tym konkretnym przypadku warto jednak zwrócić uwagę na to, że srebro nie najlepiej łączy się z kolorem pomarańczowym, a do tego „nie lubi” biżuterii wykonanej z innych kamieni szlachetnych. Jubilerzy często podkreślają, że „srebro nosi się do srebra”, warto więc przyswoić sobie tę zasadę.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena