Marzysz o rozpoczęciu własnej działalności? Nie masz stałej pracy, ale za to dużo wolnego czasu? Posiadasz pieniądze i chcesz rozkręcić własny biznes? Prowadzenie spółki jest właśnie dla ciebie!

Data dodania: 2014-06-23

Wyświetleń: 1640

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Gotowe Spółki

Najszybszą i najbardziej komfortową formą zainwestowania Twoich pieniędzy jest zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Gotowe spółki z o.o. możesz nabyć już w 1 dzień!

 

Rejestracja spółki z o.o. może potrwać nawet do miesiąca, a jeżeli chcesz uniknąć tak długiego procesu i rozpocząć swoją wymarzoną działalność za kilka dni, to już dziś zapoznaj się z wszystkimi ofertami gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością! Dziś możemy to zrobić bez wychodzenia z domu. Wystarczy po prostu obejrzeć dostępne oferty w internecie i jestem przekonana, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednią ofertę spółki, bo jak to mówią „kto szuka nie błądzi”.

 

Rozpoczynając działalność wróżysz sobie sukces? I dobrze! Gotowe spółki to zagwarantowane zyski. Zakup spółki z o.o. oszczędza nam wszystkich kłopotów związanych z rejestracją. Gotowe spółki posiadają już numer KRS, NIP oraz REGON. Nie trzeba już wnosić minimalnego kapitału zakładowego, co jest podstawą założenia spółki. Spółki kupione w ten sposób są wolne od zadłużeń i wad prawnych. Nie posiadają zobowiązań wobec wierzycieli, co jest zagwarantowane notarialnie. Naprawdę warto! Gotowe spółki posiadają wszystkie niezbędne dokumenty.

 

Nie lubisz czekać? Jesteś niecierpliwy? Unikniesz długiego oczekiwania na rejestrację swojej działalności w Krajowym Rejestrze Sądowym! Oszczędzisz nerwy, bo jak wiadomo KRS kojarzy nam się z długimi kolejkami, dużą liczbą dokumentów do wypełnienia oraz nie zawsze sympatyczną obsługą . Boisz się, że będziesz musiał brać kredyty na dofinansowanie swojego przedsiębiorstwa? Nic bardziej mylnego! Będąc właścicielem gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością możesz starać się o dotacje z Unii Europejskiej. Wielu ludzi, którzy chcą pozyskać dofinansowanie unijne, zakupują gotowe spółki. Zakup daje pewność terminowego pozyskania spółki.

 

Ludzie mają tendencję do unikania czegoś, czego nie znają. Nie zaliczaj się do nich! Szybko dowiedz się wszystkich informacji o gotowych spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością. Zakup jedną z nich i ciesz się swoim wymarzonym biznesem. Kupując spółkę znasz dokładnie jej przeszłość, wiesz, jak działała dawniej i gdzie pojawiały się ewentualne problemy. W wygrywaniu przetargów ważna jest wiarygodność, gdzie warunkiem bywa długość istnienia na rynku. Kupując starszą spółkę mamy większe szanse na sukces. Można również zakupić czystą gotową spółkę bez historii.

 

 Co prawda, kupując spółkę idziemy na łatwiznę, ale we współczesnym świecie bardzo liczy się zaradność oraz umiejętność radzenia sobie ze wszystkim. Nie warto zwlekać! Jeżeli mamy do wyboru rejestrację nowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością bądź jej gotowy zakup, naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać!

 

 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena