1 głosów

Na udany związek dwojga ludzi wpływa bardzo wiele czynników i jednym z nich niewątpliwie jest udane pożycie seksualne. Rozładowuje ono bowiem powstałe napięcia i pozwala na osiągnięcie większego stopnia intymności.

Z udanym pożyciem intymnym jest jak z milionem dolarów - każdy chciałby je mieć, jednak nie każdy może je osiągnąć. Współczesny świat, tempo naszego życia, złe odżywianie i stres to doskonała kombinacja, mogąca pokrzyżować wszystkie nasze plany.

Nawet prawdziwy atleta, dbający o swoją kondycję fizyczną, może stać się ofiarą problemów z potencją i sprostaniem oczekiwaniom swojego partnera. Każda osoba bez wątpienia chce zadowolić swojego partnera w sypialni, bowiem udane pożycie intymne ma również ogromny wpływ na całość relacji w związku i może determinować to, czy będziemy w nim szczęśliwi, czy nie. Problemy z potencją mogą stać się przyczyną wielu nerwowych sytuacji i doprowadzić do niepotrzebnych napięć, które nigdy nie wnoszą nic dobrego w nasze życie. Problemy te są również dla większości osób bardzo intymne i wręcz wstydliwe, przez co wszystkie emocje kumulowane są w nas samych, czekając jedynie na odpowiednią chwilę, aby wybuchnąć. Na rynku można znaleźć różne preparaty, leki na potencję, maści czy nawet amulety, które mają rzekomo pomóc nam w zawalczeniu owych dolegliwości, jednak warto najpierw przed rozpoczęciem kuracji zidentyfikować przyczyny swoich problemów.

Nierzadko zdarza się tak, że powodem trudności w zaspokojeniu swojego partnera jest narastający stres czy zmęczenie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne, chociaż wiele przypadków wiąże się również z nieprawidłowym krążeniem krwi w organizmie. Powstawanie zatorów żylnych powoduje mniejszą moc przepływu krwi i niedostarczanie jej do odpowiednich organów, jednak na szczęście nie jest to tak poważny problem, na jaki wygląda. Zapobiec mu mogą specjalne tabletki poprawiające drożność żył przez rozszerzanie ich średnicy i zapobiegające ponownym powstawaniu zatorów poprzez swoje substancje czynne.

Jakiekolwiek problemy by nas nie męczyły i nie pozwalały na udane pożycie ze swoim partnerem, warto szukać ich rozwiązania i komunikować się ze swoją drugą połową, aby uniknąć wielu przykrych sytuacji, które mogą wyniknąć z zatajania dręczących nas problemów.

Licencja: Creative Commons