Doba każdego człowieka na świecie ma 24 godziny. Każdy musi spać i jeść. Zarówno człowiek zarabiający 1 000 zł, jak i 10 000 zł miesięcznie. 

Data dodania: 2012-10-10

Wyświetleń: 3187

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 12

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

12 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wyciskaj z doby jak najwięcej. Nie odkładaj niczego na później czy też na jutro. Żyjesz tu i teraz! Planuj swoje życie i dąż do wyznaczonego celu. Wszystkie przeciwności losu staraj się pokonać. Nie jest to łatwe, ale z odrobiną determinacji dasz radę. Nie daj się ludziom, którzy będą Ci przeszkadzać w dotarciu do marzeń. Zostaw ich za sobą, nie przejmuj się nimi. Prawdziwi przyjaciele będą Cię wspierać, nie zniechęcać.  

Pracuj nad swoimi słabościami. Jest to jedna z rzeczy, która wyróżnia bogatych od biednych. Pracy na sobą  nigdy nie powinieneś zaprzestać. Człowiek powinien rozwijać się do końca życia, nie do momentu, gdy skończy szkołę. To dopiero jeden z etapów na drodze do samorozwoju. Kursy, szkolenia, książki sprawiają, że jesteśmy tym, kim jesteśmy. Nie chcesz chyba na starość powtarzać w kółko tych samych historii, robić w kółko tych samych rzeczy? Umysł należy trenować, cały czas, inaczej przestaje działać.  

Jesteś słaby z matematyki? Zapisz się na kurs dokształcający lub kup książkę. Rozwiązuj zadania. Nie przeczytałeś żadnej lektury? Nadrób to! Będziesz mógł rozmawiać na najróżniejsze tematy. Nie tylko o pogodzie. Nie wstydź się tego, że dużo wiesz!

Miej szerokie horyzonty. Nie ograniczaj się w żaden sposób!  Pomyśl, co Cię ogranicza, co sprawia, że jeszcze nie osiągnąłeś sukcesu. Pokonaj swoje słabości, planuj i działaj, a spełnisz swoje marzenia szybciej niż myślisz.  

Licencja: Creative Commons
12 Ocena