Praca przy biurku przez 8 godzin może być na dłuższą metę irytująca, zwłaszcza latem. Za oknem świeci słońce i najchętniej spędzilibyśmy ten czas poza murami biura. Między innymi z tego powodu okres ten jak najbardziej sprzyja zorganizowaniu imprezy firmowej.

Data dodania: 2012-07-31

Wyświetleń: 1931

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wszyscy na urlopie!

W okresie letnim siedzimy przed biurkiem ze świadomością, że wszyscy nasi znajomi są właśnie na urlopie i wówczas łatwo o irytację. Skutkiem jest większa niechęć do pracy, a w konsekwencji mniejsza efektywność pracy. Wśród ludzi z takim nastawieniem dużo łatwiej o konflikty i spięcia. Jednak nie musi tak być. Imprezy firmowe to doskonały sposób na rozładowanie biurowej atmosfery i zacieśnienie więzów pomiędzy pracownikami.

Lepsze kontakty

Impreza firmowa to doskonały sposób na oderwanie się od codziennej szarej rzeczywistości. Jeżeli z pozycji szefa zauważamy, że między pracownikami dochodzi do spięć, brakuje im innowacyjności czy kreatywności, powinniśmy zastanowić się nad jak najszybszą poprawą sytuacji. Zorganizowanie imprezy firmowej to idealny pomysł. Podczas takiego spotkania może dojść do wyjaśnienia wielu niesnasków i niepotrzebnych spięć pomiędzy pracownikami. To również dobry sposób na poznanie się i zrobienie z grupy pracowników – grupy znajomych.

Niekoniecznie knajpa

Gdy planujemy zorganizowanie imprezy firmowej, pamiętajmy, że nie musi ona ograniczać się do zwyczajnej posiadówy. Istnieje bardzo wiele miejsc, w których można organizować imprezy firmowe. Świetnym miejscem sa parki rozrywki, gdzie możemy zagrać w kręgle czy bilard. Zajęć jest tam mnóstwo i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie i spędzi milo czas. Warto przy tym otworzyć się na pomysły i sugestie pracowników – być może ich doświadczenie pomoże wskazać najlepszy lokal i najciekawszy sposób spędzenia takiego czasu.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena