Uroczyste otwarcie odbyło się w piątek wieczorem i było bardzo spektakularnym widowiskiem. Jeśli chcesz złapać każdy moment akcji podczas zmagań sportowców, zobacz listę aplikacji do oglądania na żywo i za pomocą pasma wielostrumieniowego Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie.

Data dodania: 2012-08-03

Wyświetleń: 2317

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

NBC Olympics Live Extra (darmowa) to oficjalna aplikacja w USA transmitująca na żywo podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012. Dostaje sporo minusów od konsumentów za posiadanie mylącego interfejsu, powolnej prędkości wideo i wymagania abonamentu kablowego podczas dostępu do niektórych funkcji. Jednak jest to źródło dla każdego pojedynczego zdarzenia olimpijskiego z 3500 godzinami żywej treści. Użytkownicy mogą oglądać wszystkie ponad 300 wydarzeń, wybrać alternatywne kąty kamery, mają dostęp do pełnych powtórek, śledzić ich ulubione sporty, dostać powiadomienia push o zdarzeniach i oglądać wiele programów przez NBC Universal Channel. Przed przejściem do gier, można oglądać filmy z 2008 roku z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, wywiady ze sportowcami i przeżywać emocje rund kwalifikacyjnych dla niektórych swoich ulubionych sportów.

XFINITY TV (darmowa) Jeśli masz Xfinity lub Comcast Digital, powinieneś już mieć tę aplikację. Możesz oglądać wszystkie ulubione programy telewizyjne z iPad’a, kontrolować telewizor, przeglądać harmonogram nadchodzących wydarzeń, programować rejestrator i więcej. Ta aplikacja pozwala na strumieniowe przesyłanie programów telewizyjnych i filmów w dowolnym czasie z HBO, Starz, Showtime, Cinemax, TNT, TBS, Cartoon Network, BBC i wszystkich nadawanych kanałów telewizyjnych. Aplikacja XFINITY TV została niedawno zaktualizowana o „filtry dla nowych Igrzysk Olimpijskich w programie telewizyjnym, aby umieścić akcję rozgrywek w Londynie w zasięgu ręki”.

DIRECTV App dla iPada (darmowa) w abonamencie do DIRECTV można oglądać olimpijskie zmagania przez NBC Universal. Ta aplikacja pozwala użytkownikom na oglądanie telewizji na żywo na iPada, w tym HBO, Cinemax, Starz i Encore. Możesz również przeglądać program kanałów telewizyjnych, przeczytać dodatkowe informacje na temat obsady i ekipy, programować rejestrator i więcej. Jeśli nie chcesz założyć konta w NBC Olimpiady z DIRECTV, ta aplikacja pozwoli Ci oglądać program transmisji dostępnych zdarzeń przez NBC. Musisz być podłączony do konta kablówki z domu za pomocą Wi-Fi, aby zobaczyć na żywo telewizję.

Igrzyska Olimpijskie Londyn CTV 2012 (darmowa) od ceremonii otwarcia w dniu 27 lipca, kanadyjscy mieszkańcy mogą uzyskać aktualne wydarzenia i wyniki zdarzeń, grać w gry, wejść, aby wygrać wycieczkę na uroczystości zamknięcia i więcej. Po oficjalnym rozpoczęciu igrzysk olimpijskich, Kanadyjczycy mogą oglądać na żywo za pomocą strumieniowej transmisji wideo przez CTV i Sportsnet transmisje olimpijskie, zobaczyć dodatkowe relacje na żywo z 15 olimpijskich wydarzeń poprzez RSS i komunikować się z innymi za pośrednictwem dodatku Social Scene TV.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena