Z pewnością pobita szybka to największy dramat użytkowników urządzeń mobilnych. Bardzo często takie uszkodzenia wpływają na poprawne działanie smartfonu czy smartwatcha, a jak nawet nie to nieciekawie wyglądają i zawsze stanowią ryzyko, że pęknięcie będzie się pogłębiać. I oczywiście różne marki mają swoje serwisy, punkty czy też miejsca, gdzie można wymienić szybkę na nowo, ale nieco inaczej jest w kultowej firmie Apple.

Data dodania: 2022-09-13

Wyświetleń: 525

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Czy da się uratować szybkę?

Jak naprawić szybkę w Apple Watch?

Ta usterka może być bardzo uciążliwa, ponieważ utrudnia korzystanie, nie wygląda dobrze, a z czasem szybka może pokruszyć się jeszcze bardziej. Warto więc znaleźć miejsce, gdzie wymiana szybki Apple Watch nie będzie problematyczne. Te niewielkie urządzenia cieszą się bardzo dużym powodzeniem i wyróżniają się na rynku doskonałymi rozwiązaniami. Wadą pozostaje niestety cena oraz szafirowy ekran, którego jakość jest dość słaba. Nie tylko można go łatwo stłuc, ale również szybko się rysuje, a przecież przy codziennej eksploatacji to nie jest wcale takie trudne. Można więc na samym początku ekran odpowiednio zabezpieczyć. W momencie jednak, gdy Apple Watch zostanie uszkodzony, nie pomoże nam autoryzowany serwis, a w myśl polityki marki powinniśmy zainwestować w nowe urządzenie. Natomiast znaleźć można specjalistyczne firmy, które mają wysokiej jakości części zamiennie i bez problemu są w stanie wymienić samą szybkę fabryczną metodą refabrykacji. Profesjonalny sprzęt również ułatwia precyzyjną wymianę elementu bez naruszania ekranu.

Poprawki w oryginale

Oczywiście, by wymienić zbitą szybkę w urządzeniach Apple trzeba mieć sprawny i oryginalny wyświetlacz. Nie mogą się na nim pojawiać przebarwienia czy charakterystyczne przy uszkodzeniach pionowe paski. Jeśli tak się stało, pozostanie wymiana całego wyświetlacza. Jak widać, często może zdarzyć się też tak, że ekspresowa zmiana szybki może zapobiec dalszym uszkodzeniom. Kluczem jest też to, by znaleźć taki serwis marki, który dysponuje częściami OEM. Tu bez problemu zostanie przeprowadzona także wymiana szybki iPhone 12 oraz w innych flagowych modelach tej znanej marki. Poza tym specjaliści zajmują się też naprawą innych elementów w urządzeniach elektronicznych. Dużym zainteresowaniem cieszy się też wymiana tylnej szybki iPhone X oraz szybki aparatu. Profesjonalny serwis wykorzystuje metodę laserową, a to sprawia, że wymieniona szybka jakością nie odbiega od oryginału, a tym samym można dalej cieszyć się dobrym sprzętem. A to dobry sposób na to, by wydawać mniej a dalej być posiadaczem markowych urządzeń.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena