Wielu GSMowców zgłasza potrzebę doładowania konta prepaid za pomocą karty płatniczej, a wtym wypadku dostępne w internecie serwisy oferujące doładowanie, w olbrzymiej większości, wbrew szumnym zapewnieniom w reklamowych banerach, po prostu sobie nie radzą z kartami płatniczymi.

Data dodania: 2011-03-05

Wyświetleń: 3185

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wsród ciekawostek jakie ostatnio wyszperałem w sieci znalazło się zagadnienie doładowania prepaidowych numerów telefonów GSM. Serwis niemal każdego banku świadczącego @usługi daje taką możliwość. No właśnie, skoro posiadamy konto bankowe z usługą elektroniczną w czym problem?

Często posługujemy się kartami płatniczymi, które nie są związane z elektronicznymi usługami banku i nadal chcemy uzupełnić konto w telefonie. Czasem musimy korzystać z dostępu do sieci w miejscu nie budzącym naszego zaufania, gdzie dostęp do naszego konta na serwerze bankowym może nieść spore ryzyko.
Wielu z nas kieszonkowe dla własnych dzieci przelewa na np. prepaidową kartę VISA, lub ze względów bezpieczeństwa, mając regularną kartę płatniczą, do realizacji płatności w sieci wykorzystuje wyłącznie kartę prepaid /jeśli ktoś pozna indywidualne cechy mojej karty w stopniu umożliwiającym dokonanie płatności, w najgorszym wypadku ma dostęp jedynie do tych środków które tam wpłaciłem, a nie do całego wkładu na np. rodzinnym koncie bankowym/. Abstrachując, szczerze polecam rozważenie posiadania karty prepaid, bo to po prostu bezpieczne i praktyczne.

Wracając do meritum sprawy, gdzie doładować komórkę?
Pośród setek banerów, linków, czy podpowiedzi na forach moją uwagę zwróciła na siebie usługa DOŁADOWANIE TELEFONU oferowane przez jednego z pierwotnych operatorów płatności elektroniczmych.
Usługa jest bardzo szybka, świetnie działa nawet dla klientów sieci wtórnych operatorów (najczęściej oni właśnie składają reklamacje na niedziałające usługi), oraz co zdecydowanie przeważa nad innymi ofertami - ta prowadzona jest przez bezpośredniego operatora płatności kartą.
Takie rozwiązanie problemu doładowania telefonu komórkowego zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo, zwiększa pewność, jak również czyni berdziej komfortową operację załadowania konta komórki.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena