Jedna z głównych zalet taryf na kartę to pewność, że pieniądze, które płacimy operatorowi, nie stanowią opłaty zryczałtowanej, tylko są równowartością tego, co wydzwonimy i wykorzystamy do surfowania w necie. Pełna niezależność.

Data dodania: 2020-11-19

Wyświetleń: 601

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Elastyczne taryfy w ofertach na kartę

Nie interesuje nas żaden abonament, umowa ani stałe zobowiązania. Ten model współpracy z operatorem jest bardzo korzystny i wciąż niezwykle popularny. Jeśli właśnie szukasz odpowiedniej oferty dla siebie, warto uwzględnić możliwości elastycznych taryf oferowane przez sieć Red Bull MOBILE.

Niskie koszty i inne korzyści

Wiadomo, że sieci komórkowe robią wszystko, by przyciągnąć jak najwięcej klientów i jak najdłużej zatrzymać ich przy sobie. Ta forma współpracy nie gwarantuje długoterminowej lojalności jak w przypadku podpisywania umów telefonów na abonament. Liczą się więc elastyczne taryfy, dodatkowe atrakcje, a także działania marketingowe, które mają przyciągnąć niezdecydowanych. Oferty zazwyczaj są szczegółowo rozpisane na odpowiednich stronach internetowych firmowanych przez operatorów. Dodatkowo, zwykle działa na nich również e-doradca, który zadaje odwiedzającym stronę szczegółowe pytania dotyczące ich oczekiwań w stosunku do oferty. Z takiego rozwiązania możemy skorzystać, np. szukając odpowiednich dla siebie taryf Red Bull MOBILE. Nie tylko ta sieć odrobiła zadanie domowe z marketingu. O czym powinniśmy jeszcze wiedzieć? Aby skorzystać z elastycznych taryf na kartę, najpierw musimy doładować konto określoną kwotą. Utrzymanie ważności konta wymaga od użytkowników okresowych doładowań albo płacenia za pakiety usług. W takim przypadku najlepiej zaopatrzyć się w telefon na wolnym rynku – wówczas będziemy płacić wyłącznie za usługę. 

Ile za taryfy na kartę?

Sami możemy decydować o kwocie, jaką chcemy przeznaczyć na doładowanie na karcie prepaid. Jednak zoptymalizowana propozycja większości przodujących operatorów sprzedających usługi prepaid to 50 złotych. Pozwala ona na uzyskanie ważności konta na mniej więcej sto dni. Każde doładowanie oczywiście odpowiednio może przedłużyć ten termin. Obecnie najczęściej spotykane taryfy to te, które oferują płatne pakiety usług. Chodzi tu najczęściej o nielimitowane rozmowy oraz SMS-y, a także elastyczny pakiet internetowy. Zdecydowanie rzadziej część sieci oferuje bezpłatnie tylko pojedyncze usługi – wybieramy wtedy między rozmowami, SMS-ami lub pakietem internetowym. Te taryfy, które proponują bonus internetowy, pozwalają przy każdym doładowaniu otrzymać bezpłatny pakiet internetowy. Jego rozmiar jest naturalnie uzależniony od wartości doładowania. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę, sieci wprowadzają taryfy kombinowane, gdzie można wybierać zarówno pakiet poszczególnych usług, jak i bonus internetowy, w zależności od wartości doładowania konta.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena