Wystarczy chwila nieuwagi i smartfon może ulec uszkodzeniu. Ekran dotykowy, korpus urządzenia lub nawet gniazda USB czy słuchawkowe – wymiana uszkodzonych podzespołów wymaga wizyty w serwisie GSM. W większych miastach, takich jak Katowice, działa spora liczba punktów oferujących usługi z zakresu naprawy smartfonów i telefonów komórkowych. 

Data dodania: 2021-09-13

Wyświetleń: 592

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Serwis GSM Katowice – gdzie go szukać na miejscu?

Gdzie szukać sprawdzonego serwisu, jeśli nagle okaże się, że urządzenie wymaga serwisowania?

Wystarczy chwila nieuwagi i smartfon może ulec uszkodzeniu. Ekran dotykowy, korpus urządzenia lub nawet gniazda USB czy słuchawkowe – wymiana uszkodzonych podzespołów wymaga wizyty w serwisie GSM. W większych miastach, takich jak Katowice, działa spora liczba punktów oferujących usługi z zakresu naprawy smartfonów i telefonów komórkowych. Gdzie szukać sprawdzonego serwisu, jeśli nagle okaże się, że urządzenie wymaga serwisowania? 

Katowice – serwis GSM, któremu możesz zaufać

Przezorny zawsze ubezpieczony, jak się to mawia. Ostrożność jednak nie zawsze wystarcza, kiedy w grę wchodzi delikatny sprzęt elektroniczny. Urządzenia mobilne już na stałe wpisały się w nasze codzienne funkcjonowanie. Nie dziwi zatem fakt, że tak często (i niestety dość łatwo) ulegają uszkodzeniom i awariom. Jeśli smartfon ulegnie uszkodzeniu, warto działać. W przypadku: 

  • stłuczenia ekranu dotykowego, 
  • uszkodzenia aparatu,
  • zalania smartfona, 
  • uszkodzenia gniazda USB, 
  • konieczności wymiany baterii zintegrowanej, 

warto zwrócić się o pomoc do specjalistów, którzy dysponują specjalistycznym sprzętem oraz doświadczeniem.

Gdzie w Katowicach warto szukać sprawdzonego serwisu GSM? Największa liczba tego typu punktów będzie zlokalizowana w ścisłym centrum. Jednym z takich miejsc jest punkt firmy Senat Komórki. To specjalistyczny serwis GSM w Katowicach, który działa w budynku Nowego Dworca PKP, przy placu Marii i Lecha Kaczyńskich 2.

  • Marka specjalizuje się w przeprowadzaniu różnorodnych napraw smartfonów i telefonów komórkowych, a także dystrybucją części zamiennych, akcesoriów oraz działaniach z zakresu zabezpieczania urządzeń przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz cyberatakami.

W trakcie poszukiwań serwisu GSM, którego oferta będzie odpowiadać naszym potrzebom warto jednak udać się do wybranego punktu lub odwiedzić jego stronę bądź profil w social mediach, aby uzyskać informacje o stawkach za naprawę. 

Dlaczego warto zlecić naprawę w serwisie GSM

Jeśli smartfon ulegnie uszkodzeniu, nie należy czekać. W przypadku awarii związanych z baterią, zalaniem urządzenia lub uszkodzonym wyświetlaczem odwlekanie w czasie wizyty w serwisie GSM może oznaczać większe ryzyko dla telefonu. Warto zatem działać szybko. 

Serwis GSM, w przeciwieństwie do nieautoryzowanych punktów, działa w oparciu o nowoczesne narzędzia ułatwiające diagnostykę urządzeń. Dzięki temu serwisant może szybko i trafnie dotrzeć do źródła problemu i podjąć odpowiednie działania. 

Zaletą korzystania z usług punktów GSM jest także objęcie okresem gwarancyjnym samej naprawy. W zależności od rodzaju naprawy może być to czas od kilku miesięcy do roku, ale zawsze jest to dodatkowe zabezpieczenie dla klienta, na wypadek gdyby oddane do użytku urządzenie nie zostało prawidłowo naprawione.

Serwisowanie urządzeń mobilnych w wielu przypadkach umożliwia przedłużenie ich żywotności, co oznacza m.in. mniejsze koszty, opcję przyjazną środowisku oraz brak konieczności częstej wymiany smartfona. Gdy zatem nasze urządzenie będzie wymagało naprawy, warto udać się do sprawdzonego serwisu, który pomoże w diagnozie jego kondycji i zajmie się o wszystkie niezbędne naprawy.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena