Obrączki ślubne to coś więcej niż dwa odłamki szlachetnych metali. To wyjątkowy symbol trwałości i niezłomnego oddania. Nic więc dziwnego, że do ich wyboru przykładamy tak wielką wagę. Co i w jaki sposób mógłbyś na nich wygrawerować?

Data dodania: 2012-05-24

Wyświetleń: 2783

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nawet jeśli obrączki, które masz zamiar kupić, pochodzą z katalogu gotowych wzorów, grawer sprawi, że twój model będzie szczególny i niepowtarzalny. Ważne jest tylko, aby stworzyć tekst, który będzie nawiązywał do czegoś dla was obojga bardzo ważnego, a mającego związek z waszym małżeństwem. Można w tym celu posłużyć się gotowymi tekstami. Można też stworzyć coś całkowicie oryginalnego.

Najpopularniejsze teksty

Bardzo często młode pary decydują się na wygrawerowanie typowego, prostego w przekazie tekstu. Do najpopularniejszych należą: „imię współmałżonka oraz data ślubu”, „data ślubu”, „data zaręczyn” czy „data poznania się”.

Grawerowanie gotowych sentencji

Wybór gotowych tekstów wyśmienicie nadających się do wygrawerowania na obrączkach jest ogromny. Może tu posłużyć cytat z bardzo lubianej przez was oboje piosenki (niekoniecznie polskiej), romantycznego wiersza czy nawet filmu. Na przykład: „You are safe in my heart„ ( piosenka „My heart will go on”, Celine Dion), „I will always love you” (znana piosenka Whitney Houston) lub „Zawsze tam, gdzie Ty” (oczywiście Lady Pank). Dla osób lubujących się w łacińskich sentencjach także znajdzie się sporo tekstów do wyboru, np.: „Amor omnia vincit ” (miłość zwycięży wszystko), „Ubi tu Ibi ego” (gdzie ty tam ja).

Oczywiście to zaledwie kilka przykładów tego, jak wiele możemy wyrazić dobrze przemyślaną sentencją wygrawerowaną na obrączkach ślubnych. Rzeczą zrozumiałą jest, że nie każdy będzie miał możliwość poświęcić tej sprawie wystarczająco dużo czasu, dobrze jest więc skorzystać z długich list tego typu tekstów dostępnych w różnych portalach poświęconych tematyce ślubnej oraz weselnej.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena