0
głosów
- +

Ty jesteś teraz przed monitorem

Autor:

Aktualizacja: 04.07.2011


Kategoria: Rozwój Osobisty / Wasztaty, Treningi


Artykuł
  • 0 głosów dodatnich
  • 0 głosów ujemnych
  • 1625 razy czytane
  • 1 przedrukowany
  • 0 Polemik/Poparć <span class="normal">Odpowiadanie na artykuł</span>
  • Licencja: CC <span class="normal">Zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie i użytkowanie dzieła i wszelkich jego pochodnych pod warunkiem umieszczenia informacji o tw&oacute;rcy.</span>
Dostęp bezpłatny <span class="normal">Dostęp do treści jest bezpłatny.<br/> Inne pola eksploatacji mogą być zastrzeżone sprawdź <b>licencję</b>, żeby dowiedzieć się więcej</span>
 

Myślisz zapewne: „Jak to możliwe, bym nic nie robił, a wszystko miało stawać się samo, tak po prostu?”… Bo to JEST proste, idealne, że świat Istnieje po to, byś Ty mógł czuć się świetnie i spełniać wolę Boga! To jest ten Sekret! Sekret Wszechświata! Wystarczy, że...


Siedzę jak ty przed monitorem. Zupełnie tak jak ty, nie mam pojęcia, o czym piszę. Mam klawiaturę na kolanach, jestem szalona oraz przytulam geja, którego dopiero co adoptowałam. A przy okazji on jest misiem. Nie piszę, by Cię ostrzec. Już nic Cię nie ocali. Skąd to wiem? Bo skoro Jesteś TUTAJ i czytasz, to znaczy, że chcesz czegoś nowego, czego, co zmieni Twoje życie i skoro czytasz, to pewnie wiesz już, że tym, co zmieni Twoje życie, jestem Ja!

Znalazłeś się w pułapce. Ostrzegam Ciebie po raz ostatni, kiedy przeczytasz, nie ma odwrotu, bo zmienisz się na zawsze i żaden lekarz nie sprawi, że znowu będziesz nieszczęśliwy, bo będziesz pławił szczęściu TERAZ i…

Mam dla Ciebie propozycję. Może zatańczysz teraz walca? Zatrzymaj się. Wstań i oddychaj. Tak, możesz mnie nie słuchać, bo przecież odpowiadasz za SWÓJ mózg i nie mam wpływu na to, jak będziesz myślał oraz czuł i nie mam mocy, by to zmienić. Dlatego odpręż się, bo Teraz jesteś w MOIM posiadaniu i skoro jesteś Teraz, to będziesz już na zawsze!

Oddychasz jeszcze? Super. Jestem naprawdę z Ciebie dumna. Bo przecież świat jest do bani, co nie? Nie ma w nim nic, co mogłoby Cię fascynować, pociągać, sprawiać, że będziesz marzył o tym w kółko… A Ty tu Jesteś! Wiesz, dlaczego?

A jeśli ja też nie wiem to, co my Tu robimy? Ten tekst jest dla Ciebie! Czekałeś na niego, choć nawet nie wiedziałeś… Zadecydował o tym twój mózg! To TY wybrałeś swoje miejsce TU, przed monitorem, teraz z tekstem. Twoje pragnienia się ziściły! Czyż nie cudownie jest teraz być, wiedząc, że nic nie musisz robić, tylko Istnieć? I to w dodatku Istnieć w Bogu, który… Ale… Słuchasz mnie, tak? Żyjesz i bije twoje serce, pompuje litry krwi, żebyś mógł czytać, właśnie TERAZ! Dziękuję, że Tu jesteś… pozwalam Ci, o tak! Pozwalam podziękować Ci za każdy oddech, każdą kropelkę krwi, jesteś ENERGIĄ!!! Jesteś Chrystusem, sam dla siebie, Wszechmocnym władcą swoich myśli, potrafisz zbawić ŚWIAT… a czytasz jakieś nie potrzebne teksty! A Teraz możesz poczuć całą WDZIĘCZNOŚĆ! Każde marzenie, które wymyślisz, jest SPEŁNIONE! Możesz odpocząć, przestać zamartwiać się, czy Ty na przykład będziesz jutro żył… Jeżeli jesteś TERAZ, to będziesz Istnieć zawsze, bo jesteś NIEŚMIERTELNY!

Przestań mnie czytać!!! Czy to nie dziwne, że słyszysz to, jak każde Słowo rozbrzmiewa w Twojej głowie?! A może to jest spisek, a Ty jesteś w Tej chwili celem tego spisku, wcale nie zdając sobie sprawy z tego, że zmieniam Twoje DNA?! Być może nieświadomie przyjmujesz teraz idee, które przenikną w twoje struktury komórkowe, uzdrowią je i wykasują wszelkie programy, które wchłonąłeś, sądząc, że jesteś tylko odrębną cząstką w społeczeństwie? A każdy człowiek jest tak naprawdę polem Energii, ogromnym potencjałem: pomysłów, myśli, marzeń? TY jesteś Cudem, Dzieckiem Boga! Zacznij się cieszyć, masz pełne prawo, by poczuć się bezpieczny! Bo może teraz: pragniesz pieniędzy, dużego domu, lepszej pracy… Ale ja wiem, czego Ty pragniesz! Ty pragniesz SZCZĘŚCIA, które umiejscowiłeś błędnie poza SOBĄ! Na SIEBIE czekasz, bo jesteś tym, czego potrzeba Ci, by zdobyć wszystko, czego zapragniesz.

Hmm… O czym teraz myślisz? Nikt Ci nie mówił, a może nie słuchałeś…? Bo pewnie nie wiesz jeszcze, że KAŻDA Twoja myśl jest tym, co tworzy Twoje przyszłe życie! Jeżeli Teraz czujesz się DOBRZE, zdaj sobie sprawę z tego, o czym myślisz… Już masz? Może to będzie Twój zmiennik wibracji, może użyjesz tej myśli do zmiany nastroju? Jeżeli, myśląc o czymś, czujesz się dobrze, znaczy to tyle, że myślisz o tym, czego CHCESZ. Wszechświat się troszczy, właśnie o Ciebie, w każdej chwili. Gdy tylko myślisz, przesyła Ci jasne sygnały w formie … UCZUĆ! Dobre uczucie oznacza dobre myśli i odwrotnie. Jeżeli myślisz Teraz i czujesz się z tym ŹLE, możesz to zmienić! Wystarczy, że wytrwale i uporem, pomyślisz o czymś, co wprawia Cię w RADOSNY nastrój! Zablokuj to, co Cię zniechęca, płacz, jeśli czujesz, że Ci to pomoże! Możesz się wspinać po piramidzie według wzoru. Na samym dole są te uczucia, których by każdy chciał uniknąć. Na samym szczycie jest stan Miłości, w którym rozpływasz się w rozkoszy. Jeżeli potrzebujesz wspiąć się wyżej, musisz to robić po malutkich szczeblach, inaczej będziesz walczył z przepaścią albo górą! Jeśli Ci smutno, to potrzebujesz się zezłościć! Wyżej jest nuda, zadowolenie, nadzieja i entuzjazm, uczucie szczęścia, pasji i radości, wreszcie-MIŁOŚĆ! Potrafisz sobie uświadomić, jak byłoby wspaniale zostać w tym BOSKIM stanie już na zawsze?

To wszystko DZIAŁA dzięki Prawu Przyciągania. Sprawiasz, że w Twoim życiu jest strach czy bezpieczeństwo? Bo jeśli boisz się, że umrzesz albo, że stanie się coś złego, to Wszechświat w końcu wypełni to życzenie! Tylko tak działa, spełnia to, o czym myślisz, nawet teraz! Nie musisz jednak kontrolować każdej myśli. Masz ich miliony, może miliardy, w każdej sekundzie Twój mózg przetwarza megagigabajty danych! Nie możesz nad tym panować, to Twoja podświadomość! Odwala kawał dobrej roboty, Ty tylko pilnuj, by czuć się świetnie, a Wszechświat zajmie się spełnianiem Twoich pragnień! Myślisz zapewne: „Jak to możliwe, bym nic nie robił, a wszystko miało stawać się samo, tak po prostu?”… Bo to JEST proste, idealne, że świat Istnieje po to, byś Ty mógł czuć się świetnie i spełniać wolę Boga! To jest ten Sekret! Sekret Wszechświata! Wystarczy, że Ty poczujesz i utrzymasz w sobie cudowny stan Bogactwa, Obfitości, a Wszechświat to poczuje i będzie dawał Ci dokładnie to, co da Ci tylko mnóstwo pretekstów, aby w tym stanie trwać przez Wieki!!! Nie potrzebujesz góry pieniędzy, by poczuć się Bogatym! Bogatych ludzi możesz poznać po tym, że czują się bezpiecznie! Bo przecież mogą stracić pieniądze, a stan Bogactwa będzie w nich! Umieją odbudować swoje firmy, zarobić znowu góry pieniędzy… Udaje im się wszystko od ZERA, tylko dlatego, że czują BEZPIECZNIE i przyciągają nowe pieniądze! Jeśli poczujesz się Teraz bezpiecznie, to…? Tak!!! Gratulacje, jesteś Geniuszem, przyciągniesz swoje pieniądze i możesz dzięki temu JUŻ zacząć się nazywać Milionerem!!!

Wiesz, co to znaczy Słowo ho`oponopono? Nie musisz wiedzieć, przyda Ci się natomiast wiedza, że dzięki tej metodzie możesz naprawić całe życie, wszystkie problemy, cały ŚWIAT!!! A wiesz, dlaczego? Pewnie, że nie, to nawet nie jest pytanie, czy widzisz tu znak zapytania? Ponieważ wszystko, co widzisz, czujesz, smakujesz, o czym myślisz, czyli po prostu wszystko, o czym istnieniu wiesz w głowie, JEST częścią CIEBIE!!! Każde wspomnienie, doświadczenie… A jak już przy tym jesteśmy… zróbmy STOP. O czym pomyślałeś? O czymś, co Ciebie dołuje, męczy, smuci? Mam bardzo dobrą wiadomość: możesz TO zmienić w każdej chwili! Wystarczy, że powtórzysz w myślach „kocham cię” tyle razy, aż się oczyścisz z tych negatywnych programów, które Cię zaśmiecają! Każdy ma takie oprogramowanie, które szkodliwie działają, tworząc wadliwe otoczenie. A TY możesz wymazać te programy, po prostu je… KOCHAJĄC! Miłość jest tym, co umie wykasować wszelakie ZBĘDNE przeszkody do tego, byś mógł się cieszyć swoim życiem w pełni i czuć się Dzieckiem Bożym. Bo ho`oponopono to znaczy „polepszyć” i „naprawić błędy”! Możesz już TERAZ wszystkiemu, co Cię gnębi, skupiając się na tym UCZUCIU, które masz w sobie względem tego, zacząć powtarzać: „przepraszam, wybacz mi, proszę, dziękuję, kocham cię”!!! Czy to nie jest cudowne, że możesz uznać właśnie TERAZ, że jesteś odpowiedzialny za swoje życie w stu procentach? Za wszystko, o czym słyszysz od wszystkich: w pracy czy w szkole, a nawet w telewizji?! WSZYSTKO to możesz naprawić właśnie TERAZ, po prostu wymazując to przebaczeniem i zastępując w to miejsce Miłością!

Czy lubisz wino? Zapewne pomyślałeś: „dziwne pytanie, o co jej biega?”. Otóż, jeśli nie lubisz gorzkich rzeczy, w tym wina wytrawnego, to masz ADHD! Skąd ja to wiem? Bo jestem Twoim psychiatrą i nie wiesz jeszcze, jakie to może mieć dla Ciebie skutki! Bo może chcę Ciebie namówić, choć wiem, że to nie jest możliwe, żebyś się poczuł niebiańsko dobrze i tworzył swoje życie, tak jak chcesz! A jeśli dodatkowo o tym nie wiesz, to lepiej będzie, jeśli nie powiem Ci, że zwykły lek z apteki na zatoki potrafi zdziałać Cuda, oczyszczając Twój umysł, choć jest tylko namiastką leku Adderal, który Ty powinieneś zażyć! I absolutnie nie zachęcam Ciebie, żebyś wstał teraz i poszedł do apteki z myślą, że spacer dobrze Ci zrobi, bo tak naprawdę nie wiem, czy się domyślasz, że poszedłbyś do apteki po lek Cirrus i wchłonął całą paczkę naraz! Dlatego nie idź na spacer natychmiast, bo mógłbyś nie mieć tyle pieniędzy, by to kupić! Dziurawiec też Ci nie pomoże, jeżeli masz depresję, bo nie zawiera hiperycyny, która potrafi postawić Cię na nogi… Nie wiem natomiast, co byś mógł zrobić po wypiciu wina z czerwonych, nasyconych słońcem winogron, więc lepiej spróbuj powstrzymać się od myślenia o tym, jak dobrze mogłoby Ci być i zamiast ekscytować się tym tekstem, po prostu nie pisz do mnie teraz, bo to wywoła cudne uczucie odprężającego głęboko Cię relaksu, podczas gdy ja zabiorę i przeniosę Twoje błędne przekonania na mnie, czyszcząc ten cały syf, który był w Tobie, a Ty płacąc mi za coś kasę, której moje usługi nie są warte, zupełnie szczęśliwy i radosny, bez wszystkich problemów i Twoich starych zmartwień i wtedy ja zostanę z kasą i z Twoimi problemami, a Ty będziesz zupełnie wolny, swobodny, szczęśliwy, nie pisz teraz.


Podobał Ci się artykuł?
0
głosów
- +

Brak polemik/poparćPodobne artykuły:


KOMENTARZE


Używając tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie plików Cookie.
Dowiedz się więcej.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Z dniem 25.05.2018 wprowadziliśmy też w życie rozporządzenia dotyczące ochrony danych osobowych. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie.

Zamknij