Firmy działające w systemie marketingu sieciowego to jeden z dobrych systemów zarabiania pieniędzy. Nie piszę ‘najlepszych', bo to czy dany rodzaj biznesu jako system zarabiania pieniędzy jest najlepszy dla Ciebie, zależy od Twojej wiedzy finansowej i umiejętności jakie posiadłeś do tej pory w swoim życiu zawodowym.

Data dodania: 2019-03-19

Wyświetleń: 2165

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jeśli już zdecydujesz się na wejście w ten sektor, to nie popełnij błędu jaki popełnia wiele osób decydując się na firmę, bo jest w niej koleżanka czy ktoś z rodziny i zapisanie się jest „jakieś takie naturalne”.

Firma firmie nie jest równa.

Najpierw się jej przyjrzyj zadając kilka ważnych pytań.

Jak oceniać firmy marketingu sieciowego i jak wybrać właśnie tę, z którą zdecydujesz się budować swoją wolność finansową?

Możesz przystąpić do każdej firmy, która spełnia następujące warunki:

1. Jest w stanie pokazać swoją listę sukcesów w branży marketing sieciowy, plan kompensacyjny i system dystrybucji, który sprawdza się przez lata.

2. Działa w takim biznesie, który pozwoli Ci osiągnąć sukces, w który uwierzysz i nie będziesz skrępowany oferować współpracę innym.

3. Firma posiada system szkoleń, który pozwoli Ci się rozwinąć, podnieść pewność siebie, która jest bardzo ważna w biznesie. Mogą to być szkolenia prowadzone przez samą firmę, ale najczęściej są prowadzone przez liderów czy sponsorów.

4. Posiada dobry system mentorski. Aby osiągnąć sukces, trzeba uczyć się od osób, które już są liderami, a nie osobami dopiero zaczynającymi. Sprawdź jak firma wyszkoliła swoich liderów czy sponsorów.

5. Przyjrzyj się dokładnie ludziom z firmy, których poznajesz i zdecyduj czy są osobami jakie szanujesz i oceniasz, że będziesz miał przyjemność z nimi pracować.         

Dopiero jeśli firma spełnia podane kryteria, popatrz jaki oferuje produkt. Nie oceniaj tylko lub najpierw produktu. To od biznesu i organizacji zależy czy osiągniesz sukces.

Jeśli chcesz zostać sprzedawcą, wtedy produkt jest najważniejszy, ale Ty aby odnieść sukces musisz rozwijać się w biznesie i rozumieć funkcjonowanie systemu w jakim będziesz działać czy współtworzyć.

Licencja: Creative Commons