Z tego artykułu dowiesz się jak początkujący biznesman online może podnieść swoją produktywność i zapewnić podstawy rozwoju swojemu biznesowi. Dyscyplina jest konieczna w jakimkolwiek przedsięwzięciu jakie zaczynasz, jeśli chcesz odnieść sukces.  W biznesie internetowym nie jest inaczej.

Data dodania: 2011-08-23

Wyświetleń: 1634

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Prowadząc jakikolwiek biznes, to ty decydujesz czy coś się wydarzy. Nie ma nad Tobą nikogo, kto będzie pilnował czy coś zostało zrobione, bądź wskaże co powinno zostać zrobione.  Przyjrzyj się sobie i znajdź odpowiedź na pytanie czy jesteś gotowy przyjąć na siebie tę odpowiedzialność.  

Jeśli masz doświadczenie głównie jako pracownik zatrudniany na etacie, możesz być osobą, która ocenia swoją własną wartość przez akceptację i pozytywną opinie innych.  Gdy pracujesz na etacie, zawsze ktoś od czasu do czasu poklepie cię po plecach i powie „dobra robota”. Jeśli decydujesz się zostać przedsiębiorcą, sam siebie będziesz musiał klepnąć po plecach i powiedzieć „dobra robota”. I będziesz  musiał robić to codziennie.

Drugą ważną wskazówką jest zdyscyplinowanie w poświęcaniu czasu na rozwijanie swojego biznesu. Ważne jest zaplanowanie i przeznaczenie na to konkretnych godzin w ciągu dnia, jak również ważne jest powiadomienie przyjaciół i rodziny, że właśnie w tych godzinach pracujesz i nie będziesz dostępny.

Zwłaszcza w przypadku rodziny jest to bardzo istotne, dlatego że koncepcja pracy w domu jest obca wielu osobom przez to, że jej popularność dopiero zaczyna w Polsce rosnąć. A praca z domu ma swoje wymagania i zasady, o czym warto aby rodzina wiedziała.  

Trzecią wskazówką niezbędną do zwiększenia swojej produktywności w rozwijaniu biznesu jest zarezerwowanie czasu na planowanie i marzenia o tym jak będziesz rozwijał swój biznes. Zainteresuj się tematem jak rozwijać swoją kreatywność – to pomoże ci w wymyślaniu ciekawych dróg rozwoju swojego biznesu.  

Zaczynanie swojego biznesu w Internecie wymaga znacznie więcej, niż może byś sądził.

Pamiętaj, że decydujesz się zacząć swój biznes w Internecie, aby budować swoją finansową niezależność. W tym celu dowiedz się więcej na temat tego jak rozwijać  swoje umiejętności w zakresie marketingu internetowego, jak pisać artykuły, jak prowadzić blog, jak efektywnie włączyć się do mediów społecznościowych i jak korzystać z technologii nie wymagających znajomości programowania. A to wszystko po to, aby zacząć już dzisiaj budować swój własny biznes w Internecie.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena