Regresja Duchowa jest fascynującą przygodą ezoteryczną i duchową, pozwalającą znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań. Z tego artykułu dowiesz się czego się spodziewać, kiedy stosować i jak się przygotować do własnej sesji regresyjnej. 

Data dodania: 2019-04-18

Wyświetleń: 947

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

#1 Wybierz cel swojej regresji

Po zdecydowaniu się Regresję Duchową wybierz jej cel i intencję. Zdecyduj jakie najbardziej palące obecne problemy dokuczają ci w życiu najbardziej.

#2 Rozmawiaj otwarcie z osobą prowadzącą

Zaufaj regreserowi (osobie przeprowadzającej sesję) i rozmawiaj otwarcie, bo czasami rzeczywisty problem wymaga odkrycia. Przed sesją będziecie rozmawiać o tym z czym zmagasz się w obecnym wcieleniu, ale dobrze jest pamiętać, że czasami powody leżą w obecnym życiu i mogą to być traumatyczne wydarzenia wyparte z pamięci, ukryte w podświadomości. Czasami są to wydarzenia z wczesnego dzieciństwa np. przemoc fizyczna lub seksualna. To naturalny mechanizm obronny organizmu, że umysł wypiera szczególnie bolesne wydarzenia i zaciera świadomą pamięć o nich.
Dlatego może się zdarzyć, że twoja regresja będzie między innymi odkryciem wypartych wspomnień z wczesnego dzieciństwa, co będzie decyzją twoją i twojej podświadomości.

#3 Czym jest Regresja Duchowa?

Regresja Duchowa jest metodą rozwoju osobistego i duchowego. Polega na wprowadzeniu w stan głębokiego relaksu, w którym możliwe jest cofanie świadomości do okresu, gdy zaistniały traumatyczne wydarzenia. W trakcie regresji możliwe jest naprawienie śladu pamięciowego.
Traumatyczne przeżycia, których dusza doświadczyła w trakcie kolejnych wcieleń stają się blokadą energetyczną (Karmą) zmieniającą całe życie. Regresja daje możliwość usunięcia tej blokady (oczyszczenia Karmy) nagromadzonej w wyniku tych wydarzeń, co umożliwia zmianę uwarunkowań zakodowanych w podświadomości i stwarza możliwości otwarcia się na nowe postrzeganie świata i rzeczywistości.

#4 Jak Regresja Duchowa może mi pomóc?

Uwolnienie starych blokad energetycznych niesie ze sobą uwolnienie strumienia jasności, przejrzystości i lekkości zarówno mentalnej jak i emocjonalnej, ujawnia sedno życiowych lekcji niezbędnych do osiągnięcia szczęścia i komfortu lub chociażby poprawienia swojej sytuacji w obecnym wcieleniu, a także jest szansą na poprawienie sytuacji w następnych wcieleniach.

Korzyści i szczególne wskazania przy których Regresja Duchowa była i jest tradycyjnie używana:
* Uwolnienie stresu emocjonalnego, traumy i złagodzenie objawów fizycznych.
* Złagodzenie uczucia niepokoju i depresji.
* Poprawienie relacji z innymi.
* Zrozumienie i zmiana zachowań oraz wzorców.
* Odkrycie uśpionych uzdolnień i darów.
* Poznanie, które z dusz z obecnego życia miałeś okazję poznać w poprzednich wcieleniach.
* Mentalne, emocjonalne i duchowe połączenie doświadczeń z poprzedniego życia z obecnymi doświadczeniami.
* Ponowne połączenie z własnym centrum duchowym.
* Otrzymanie doradztwa i wskazań duchowych do dalszego rozwoju.
* Doświadczenie uniwersalnej mądrości i spokoju, do których nie zawsze mamy dostęp w czasie obecnego wcielenia.

# 5 Jakie są wskazania do sesji Regresji Duchowej

* Kłopotliwe zachowania i wzorce postaw, które utrzymują się w miarę upływu czasu pomimo tego, że się nad nimi pracuje.
* Dynamika relacji z innymi ludźmi, jakby były gdzieś zakodowane i żyły własnym życiem m.in. bardzo intensywne przyciąganie bądź awersja do innej osoby – powody są głęboko osadzone i opierają się rozwiązaniu.
* Fobie – intensywny strach m.in. lęk wysokości czy strach przed wodą, które nie są w żaden sposób powiązane z wydarzeniami w obecnym życiu.
* Chroniczne fizyczne dolegliwości, bóle i doznania.
* Dominujące emocje i postawy, które trwają przez całe życie.

* Powtarzające się koszmary nocne, paraliże przezsenne, niewytłumaczalne zjawiska, wizyty.
* Głęboko zakorzenione przekonania typu „zostaw mnie samego”, „nikt mnie nie rozumie”, „życie nie jest fair”, „sam muszę wszystko zrobić”.

Regresja Duchowa tradycyjnie pomaga ludziom w zdrowieniu duchowym, emocjonalnym, fizycznym, a nawet finansowym. Refleksja nad wydarzeniami z zapomnianej przeszłości pomaga odkryć nowe znaczenia i zrozumieć ich wpływ na dzisiejsze życie.

Wydarzenia z przeszłości mogły spowodować wytworzenie wzorców zachowań, które są nieustannie powtarzane i nic nie pomaga w ich usunięciu. Każdy wzorzec powodujący powtarzanie negatywnych zachowań tworzy problem i dlatego powinien zostać przerwany. Aby tego dokonać konieczne jest odnalezienie sytuacji z poprzednich wcieleń, w którym wzorzec powstał i dotarcie do korzeni powodów. Z problemem można się uporać, jeśli zrozumiesz jego sedno.

#6 Skąd pochodzą informacje o poprzednich wcieleniach?

Historia duszy jest przechowywana w Kronikach Akaszy połączonych z podświadomością. Można sobie wyobrazić je jako rodzaj chmury, takiej w których obecnie przechowuje się dane elektroniczne.
Określenie Kroniki Akaszy jest używane w starożytnych pismach jako “powszechny system przechowywania danych”, który zapisuje każde wydarzenie, każdą myśl i każde słowo. Można je porównać także z kosmiczną lub kolektywną świadomością.

Podczas Regresji Duchowej otrzymujesz dostęp do informacji powiązanych z tematem swoich badań, mogących pomóc rozwiązać problem nad jakim pracujesz. Jest to możliwe po wprowadzeniu świadomości w odmienny stan.

#7 Jak długo trwa dotarcie do poprzedniego wcielenia?

Zwykle w czasie pierwszej sesji udaje się uzyskać dostęp do wspomnień z poprzednich wcieleń. Niektórzy uzyskują dostęp w ciągu kilku minut, inni w ciągu kilkunastu. Zdarza się także, że w trakcie pierwszej sesji nie udaje się wejść w stan umożliwiający uchylenia woalu tajemnicy poprzednich wcieleń, ale dotyczy to niewielkiego odsetka populacji.  

Obchodź się łagodnie ze sobą i ze swoim przewodnikiem. Czasami potrzeba więcej czasu, by zostały odkryte tajemnice przeszłości.

#8 Ile sesji potrzebuję?

Niektórzy otrzymują odpowiedzi już podczas pierwszej sesji, inni potrzebują kilku sesji oraz poznania kilku poprzednich wcieleń, aby uzyskać odpowiedź na trapiące ich pytania.
Jeśli w czasie pierwszej sesji znajdziesz się w okresie wczesnego dzieciństwa lub okresu płodowego, może to oznaczać, że albo najbardziej trapiący cię problem związany jest z tym okresem lub Twój umysł nie chce utracić kontroli nad kluczem do Twoich sekretów skrywanych głęboko.

Zwykle jest tak, że jest nam wyjawiane tylko tyle ile nasz umysł jest w stanie znieść. Nie zobaczymy nic ponad to, co możemy zaakceptować, dlatego każda następna sesja jest głębsza.

#9 Czy będę pamiętać to co zobaczę/usłyszę?

Po powrocie do stanu całkowitej świadomości, każdy pamięta wszystko to, co usłyszy, zobaczy i czego doświadczy. Wspomnienia mogą być jak bardzo realistyczny sen lub mgliste jak zbiór impresji. Nie oczekuj niczego, poddaj się temu co się będzie działo. Doświadczony regreser będzie robił notatki w trakcie sesji z wszystkich najważniejszych punktów i po sesji je z tobą omówi.

#10 Czy mogę nagrać moją sesję?

Poproś regresera o możliwość nagrania sesji przynajmniej w wersji audio. Zastanów się dwa razy nim zdecydujesz się na sesję jeśli regreser odmawia jej nagrania. Jest to wielce zastanawiające z jakiego powodu miałaby tego nie zrobić. Nagrywanie sesji robi się z powodu bezpieczeństwa, więc w interesie każdego regresera jest jej nagranie.

#11 Czy mogę zatrzymać sesję w dowolnym momencie?

W każdym momencie sesji możesz poprosić regresera o zatrzymanie sesji.

Pamiętaj jednak, że niektóre wspomnienia mogą być niekomfortowe, mogą wywoływać smutek, złość lub strach, ale przeżycie ich i oczyszczenie energetyczne może być sednem do zrozumienia twojego problemu. I nie należy ich unikać.

#12 Czy zobaczenie złego życia lub mnie jako złej osoby będzie miało jakieś trwałe niekorzystne reperkusje w moim obecnym życiu?

Nie, ale jest jedna istotna uwaga. Regreser powinien umieć oczyścić Karmę wywołaną daną sytuacją, czynami, myślami, słowami, zanim wrócisz do rzeczywistości w aktualnym życiu. Po oczyszczeniu energetycznym istnieje możliwość, że zostaną usunięte blokady, które powodowały kłopoty w obecnym wcieleniu.
Pamiętać jednak należy, że każdy z nas w swoich poprzednich wcieleniach był zarówno kobietą jak i mężczyzną, dobrym i złym człowiekiem, zarówno ofiarą jak i katem.
W czasie sesji twoja podświadomość pozwoli ci poznać tylko tyle, na ile jesteś gotowy.

Życie jest podróżą, a regresja jest przygodą ezoteryczną i mentalną - zachowaj podczas niej otwarte serce i umysł.

#13 Czy warto uczestniczyć w regresji grupowej?

Z regresji grupowej można także odnieść korzyści, ale zdecydowanie lepsze są sesje indywidualne. W trakcie sesji grupowej, nie otrzymasz indywidualnego przewodnictwa od regresera i nie będziesz mógł rozmawiać na temat tego co widzisz i co przeżywasz. Wszystko odbywa się w ciszy. Jest to sesja prowadzona przez regresera z ogólne wskazówkami odnoszącymi się do całej grupy.
Raczej nie powinna to być twoja pierwsza sesja. Dobrze by było, gdybyś miał już za sobą przynajmniej jedną sesję indywidualną i wiedział, czy możesz wejść w ten unikalny stan.

#regresjaduchowa #dusza #karma #regresja #znienacka45 #bryanjameison #janeriksigdell #regresjawarszawa #regresjaniehinotyczna #ezoteryka

Licencja: Creative Commons
0 Ocena