W Polsce można już kupować drogą elektroniczną bilety na dowolne połączenie autokarowe z całą Europą, a także bilety powrotne z dowolnego miejsca na kontynencie.

Data dodania: 2010-07-08

Wyświetleń: 1676

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Serwis Biletyautokarowe.pl umożliwił to swoim użytkownikom, nawiązując współpracę ze wszystkimi przewoźnikami oferującymi przejazdy na liniach Polska – państwa europejskie.

 

Od niedawna w portalu można zakupić bilety na kursy do 26 europejskich krajów. BiletyAutokarowe.pl pozwalają gromadzą zatem ofertę 60 przewoźników na 899 połączeń, co stanowi pełną europejską listę połączeń z i do Polski.

 

BiletyAutokarowe.pl to portal, który umożliwia wyszukiwanie połączeń, porównywanie cen i kupno biletów autokarowych na kursy oferowane przez wszystkich przewoźników z całej Europy. Bilety można opłacić drogą elektroniczną i natychmiast wydrukować na domowej drukarce. Dzięki przyjaznemu systemowi sprzedaży wystarczą dwie minuty, by w Twoim ręku znalazł się ważny kupon na przejazd do dowolnej części kontynentu.

 

Portal uruchomił także akcję "Świadomy pasażer", otwierającą ulubiony przez podróżników okres wakacyjny. Jej celem jest zachęcenie użytkowników portalu do korzystania z przysługujących im zniżek. W okresie wakacyjnym rabaty udzielane są na 30 proc. więcej kursów niż w pozostałych miesiącach. Upusty obejmującą dzieci i młodzież do lat 26, emerytów i rencistów, a także inwalidów i opiekunów grupy 1, umożliwiając zakupienie biletów nawet za 50 proc. standardowej ceny.

 

Licencja: Creative Commons