16 i 17 lipca na plaży w Gdyni odbędzie się jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce i Europie -Festival Beach Party Gdynia 2010. Impreza odbędzie się po raz siódmy, a dla fanów muzyki elektronicznej zagrają m. in. Tocadisco, Solarstone, Yoji, Ronald Van Gelderen czy Richard Durand.

Data dodania: 2010-06-30

Wyświetleń: 1774

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons


Podczas Beach Party Gdynia stanie się światową stolicą muzyki elektronicznej. Fani house’u, trance’u czy elektro podczas pierwszego dnia imprezy będą mogli posłuchać takich wykonawców jak Ronald Van Gelderen, Mark Sherry, Yoji i Sied van Riel. W sobotę zagrają Tocadisco, Richard Durand,Martin Roth,The Thrillseekers i Solarstone.

Festiwal to ogromna porcja świetnej muzyki, występ najlepszych DJ-ów, liczna publiczność, profesjonalni tancerze i tancerki, pokazy pirotechniczne i laserowe. Publiczność będzie uczestniczyć w niezwykłym koncercie kolorów i dźwięków, Organizatorzy zadbali o efektowną oprawa wizualna i sceniczną,

Pierwsza edycja Festiwalu odbyła się w 2004 w Sopocie. Następna edycja została już na stałe przeniesiona do Gdyni. Podczas siedmioletniej historii imprezy, do Polski przyjeżdżały największe światowe gwiazdy muzyki jak : Steve Angello, Sonique, Benassi Bros, Narcotic Thrust, Olav Basovski, Blank & Jones czy legendarny Westbam.

Tegoroczny Festival odbywał się będzie w trakcie Międzynarodowych Regat Żeglarskich Gdynia Sailling Days 2010. W drugi dzień imprezy podczas wieczornego koncertu, odbędzie się inscenizacja Bitwy Morskiej – pirotechniczny pokaz pirackich statków, światła i dźwięku.

Wciąż trwa sprzedaż biletów na to wydarzenie i poszukiwanie noclegów w Gdyni. Na stronach www.kwatery24h.pl i www.noclegi24h.pl można w szybki i prosty sposób zarezerwować sobie miejsce noclegowe na 16 i 17 lipca.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena