Zastrzeganie kart bankomatowych - pogotowie kartowe. Nie wierzysz? Spawdź numer telefonu i uwierz! Taki numer może Ci się na prawdę przydać nie w jednej sytuacji.

Data dodania: 2010-05-19

Wyświetleń: 1754

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zdarzyło Ci się kiedyś zgubić kartę kredytową, albo bankomatową? Wiesz jak się wówczas zachować, gdzie zatelefonować i jak zabezpieczyć swoje środki pieniężne? Zagubienie karty bankowej jest bardzo niebezpieczne, dlatego jak tylko zauważymy jej brak powinniśmy jak najszybciej ją zastrzec!


Jak zastrzec kartę to temat rzadko poruszany w mediach. Firmy profesjonalnie zajmujące się zastrzeganiem kart płatniczych nie reklamują się w tv, radiu, gazetach, sieci internet czy na billboardach. A szkoda. Bo jak zgubimy naszą kartę lub zostanie nam skradziona, rzadko kiedy wiemy jak się zachować i gdzie zatelefonować. Telefon do banku najczęściej mamy właśnie na karcie, którą zgubiliśmy. Najczęściej w naszym pobliżu nie ma ani policji ani żadnego oddziału banku. Nie ma też billboardów z numerami telefonów.

Ponieważ najczęściej w sytuacjach, gdy coś nam jest bardzo potrzebne, nie mamy tego, warto pomyśleć wcześniej i znaleźć w internecie pogotowie kartowe oraz zapisać sobie jego numer telefonu. Dlaczego akurat pogotowie kartowe, a nie numer do banku czy na policję? Pogotowie kartowe jest w stanie zastrzegać karty w dowolnym banku. A przecież w obliczu tylu ofert banków na rynku, nieustannie zmieniamy konta, karty. Szukamy lepszych ofert. Po co zapisywać dla każdej karty inny numer? Wystarczy jeden. Jak już będziemy mieć taki numer telefonu w książce telefonicznej, będziemy dużo bezpieczniejsi. Pamiętajmy, że zawsze tańsza i bardziej opłacalna jest prewencja niż naprawa szkód!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena