Profil Użytkownika

Zagraj w tradycyjne karty

Rodzaj: Artykuł

Choć niektórym gra w karty może kojarzyć się wyłącznie z niebezpiecznym hazardem, w rzeczywistości jest świetną formą spędzania wolnego czasu. W dobie gier komputerowych tradycyjne karty wydają się ciekawą alternatywą dla spędzania wielu godzin przed ekranem komputera.

Szybkowary – szybkie, smaczne i zdrowe gotowanie

Rodzaj: Artykuł

Zdrowe odżywianie to spore wyzwanie, zwłaszcza gdy nie mamy zbyt wiele czasu na stanie w kuchni przy garnkach i patelniach. Jedzenie na mieście czy kupowanie gotowych dań do odgrzania w mikrofalówce jest jednak zabójcze dla naszego zdrowia. Tymczasem nie trzeba spędzać w kuchni pół dnia, by ugotować coś smacznego i zdrowego.

Akcesoria kuchenne – nie kupuj chińszczyzny

Rodzaj: Artykuł

Urządzając i aranżując kuchnię najczęściej zwracamy uwagę na właściwy dobór mebli i sprzętu AGD. Kuchnia ma być przede wszystkim funkcjonalna – zarówno podczas gotowania, jak i innych prac kuchennych.

A może estetyczna patelnia ceramiczna?

Rodzaj: Artykuł

Dietetycy od lat biją na alarm, że smażenie jest niezdrowe i najlepiej, jakbyśmy wyrzucili patelnie z naszej kuchni. Tymczasem wystarczy dobrej jakości patelnia, by smażone potrawy można było bez obaw włączyć do codziennej, zdrowej diety.

Jak kupować sprzęt rolniczy?

Rodzaj: Artykuł

Nowoczesne gospodarstwa rolne, które mają często ogromne powierzchnie, nie mogłyby funkcjonować bez maszyn i urządzeń rolniczych. To dzięki nim praca w gospodarstwie jest szybka, sprawna i wydajna. Maszyny rolnicze to kosztowna i poważna inwestycja, warto więc dobrze sprawdzić, co kupujemy, za ile i od kogo.

Profil

Anna Banaszkiewicz

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
10
Kod partnerski:
/p:27408

Data urodzenia:
1998-08-24
Dołączył:
2012-08-24 09:29:21

Ostatnie logowanie:
17-02-2014