Sennik internetowy czy to przydatna rzecz dla współczesnego społeczeństwa? Czy warto wierzyć w zawarte w nich wartości? Myślę, że tak. Jednakże jesteś bardziej zaangażowany w dany temat to zachęcam do lektury naszego artykułu.

Data dodania: 2010-12-15

Wyświetleń: 1282

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Od zawsze nurtują Cie pytania, co oznaczał twój sen? Czy było to coś, co zwiastuje Ci pomyślne dni, czy może samo nieszczęście? Doskonale też wiesz, że każde imię ma określone znaczenie i powinno być ono przydzielane tylko i wyłącznie określonym osobom. Jeżeli tak to znakomicie, bo ten artykuł został stworzony dla takich ludzi jak Ty!

Sennik jest spisem snów, ich znaczeń i przesłanek. Są ludzie, którzy we współczesnym świecie nie potrafiliby obejść się bez użycia sennika przy porannej kawie, ale istnieją też tacy, którzy w takie rzeczy zupełnie nie wierzą. Dlaczego? Bo oni po prostu nie wiedzą, co tracą i znaczenie snów jest dla nich całkowice obce. Oni rezygnują dobrowolnie z własnej przyjemności. Osobiście, dzięki sennikom potrafiłem przewidzieć swoje życiowe szczęście w życiu. To naprawdę się stało! Śniło mi się, że tłukę talerze. Myślałem, że to zła oznaka w rzeczywistości, ale jak się okazało taki sen oznacza wiele szczęścia i radości w życiu takiego osobnika. Czyż to nie jest cudowne? Przekonaj się o tym sam i daj się ponieść swoim snom!

Podobnie jest również w przypadku doboru imion dla swoich dzieci. Czytałem ostatnio w jednej z Ksiąg Imion, że nie każde imię jest dobre dla każdego. Powinno się dużą uwagę przykuwać do własnego znaku zodiaku, daty urodzenia – to wszystko warunkuje cechy najlepszego dla nas imienia. Nie wierzysz? Poczytaj o tym osobiście i przekonaj się na własnej skórze.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena