Wakacje nad polskim morzem są coraz bardziej popularne. Coraz lepsze plaże, nieustannie rozwijające się miasta oraz moc atrakcji skłaniają Polaków do spędzenia wolnego czasu nad polskim morzem. W tym artykule polecamy Bobolin i Dąbki. 

Data dodania: 2010-04-23

Wyświetleń: 1458

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Polskie morze jest coraz bardziej ciekawym miejscem na wakacyjny urlop. słoneczna pogoda, coraz lepsze plaże, ciągle rozwijające się kurorty nadmorskie, moc atrakcji i atrakcyjne niskie ceny skłaniają wielu Polaków do wybrania właśnie Bałtyku jako miejsca spędzenia swojego wolnego czasu. Co więcej sporo Polskich kurortów nadmorskich takich jak Hel, Władysławowo czy Ustka są wręcz zatłoczone w okresie wakacyjnym. Przez to także są to jedne z droższych miejsc nad polskim morzem. Gdzie pojechać, aby mile spędzić czas? Może Dąbki?


Dąbki są małą miejscowością położoną około stu kilometrów na zachód od Ustki. Dla osób jadących od strony Warszawy czy Krakowa jest to dosyć odległa miejscowość. Jednak z tego właśnie powodu noclegi Dąbki są naprawdę atrakcyjne cenowo. Tak samo ceny w barach czy smażalniach znacznie różnią się na korzyść klientów, od tych oferowanych bliżej centralnego wybrzeża. Ponadto Dąbki to miejscowość, która z jednej strony ma wspaniały dostęp do morza, a z drugiej do jeziora! Na jeziorze możemy popływać kajakiem, rowerkiem czy łodzią. Obok Dąbek znajduje się Bobolin, gdzie możemy spróbować swoich sił na jeździe konno.

Dąbki i pobliski Bobolin polecamy w szczególności rodzinom. Są to miejscowości spokojne, z wieloma atrakcjami dla dzieci. Plaże nie są zatłoczone, dzięki czemu łatwiej sprawować opiekę nad swoimi pociechami.

Serdecznie polecamy wakacje nad polskim morzem, a szczególnie polecam Bobolin oraz Dąbki.

Licencja: Creative Commons