Chyba każdy z nas robił to kiedyś, każdy nas zatrzymywał wzrok na oczach kobiety, która nam się podoba. Pytanie tylko teraz na jak długo go zatrzymałeś?

Data dodania: 2010-04-01

Wyświetleń: 2826

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jeśli kiedy ona spojrzała od razu go odwróciłeś to postąpiłeś normalnie.
Jeśli natomiast zatrzymałeś go na dłużej to wtedy można mówić o flirtowaniu wzrokiem.

Dzięki takim zabawom wzrokiem nie poderwiesz kobiety i to nie sprawi, że ona na pewno do ciebie podejdzie, jednak ją zaintryguje, bardzo umili, urozmaici i doda uroku całej tej grze.

Nie chodzi mi o wpatrywanie się natrętnie w kobietę ale o wyrafinowane gry, o których zaraz napiszę zanim jednak to:

Na pewno każdy z nas wie kim była Marilyn Monroe, uchodząca za symbol seksu i urody. Śpiewała tańczyła, miała wielki temperament.
Jednak czy ktoś zwrócił uwagę na to jak opanowała sztukę, o której tu piszę?
Jeśli nie to prześledźcie to.

Jest kilka sposób zabaw wzrokiem:

Jednym z nich jest tak zwany sowi wzrok. Patrzysz się kobiecie w oczy ale w taki sposób jakbyś patrzał na przedmiot lub to co jest z nią i wyobrażał sobie to.

Można przeciągać spojrzenia, czyli patrzeć się w oczy kobiety tak długo aż ona nie odwróci wzroku.

Patrzysz się kobiecie najpierw w lewe oko następnie w prawe później na usta i tak w kółko, wprowadza to erotyczne napięcie.

W ramach ciekawostki dodam, że został kiedyś przeprowadzony test na kobietach, patrzyły one tylko na zdjęcia mężczyzn i miały wybrać, który z nich wydaje się najbardziej atrakcyjny.
Osoby przeprowadzające tekst dały im pięć zdjęć mężczyzn z normalnymi źrenicami i pięć z powiększonymi i okazało się, że praktycznie dla wszystkich pań mężczyźni z poszerzonymi źrenicami byli atrakcyjniejsi. 

Licencja: Creative Commons