Niestety! Wielu hejterów Gucci Mane'a będzie załamanych tą informacją. Z listy jego oficjalnych i śmiertelnych wrogów należy skreślić Young Jeezy'ego. Dwaj rywale z Atlanty pogodzili się i zakończyli konflikt.

Data dodania: 2009-12-13

Wyświetleń: 2029

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Beef trwał ładnych kilka lat - konkretnie od premiery kawałka "So Icy". Raperzy, który do tego momentu często ze sobą współpracowali, stali się zajadłymi wrogami. Konflikt trwał przez ostatnie pięć lat, wychodząc poza ramy wyznaczone przez muzykę, trafiając na niejedno forum o rapie. Dość powiedzieć, że beef podzielił Atlantę, która była areną pojedynków nie tylko pomiędzy raperami, ale również ich ekipami. Jeden z członków CTE, ekipy Young Jeezy'ego, został postrzelony przez osobę, którą łączono z Guccim.

Konflikt w pewnym momencie zaczął szkodzić obydwu stronom oraz całej scenie z Atlanty, tym bardziej, że ostatni rok to szczególnie duża aktywność Gucci Mane'a. Do zakończenia konfliktu przekonał raperów Dj Drama, który współpracował zarówno z Gucci Manem jak i Young Jeezy.

Do pojednania doszło w momencie, w którym Gucci Mane trafił za kratki. Dj Drama zaprosił do studia Jeezy'ego i zadzwonił do Gucci Mane'a, prosząc obydwu raperów o chwilę rozmowy.

"Kocham hip hop odkąd skończyłem 5 lat. Mam to szczęście, że mogę działać w tym biznesie i móc zmieniać ludzkie życie. Obydwaj jesteście szalenie ważni dla tej branży, dla tej kultury i dla tego miasta. Uważam, że jeśli uda nam się porozumieć, będziemy w stanie zmienić świat. Możemy zrobić to, czego nie udało się zrobić do tej pory nikomu." - zapowiedział rozmowę raperów Dj Drama.

Raperzy zgodzili się z Dramą, że konflikt należy zakończyć. Gucci Mane stwierdził, że dojrzał i jest gotowy zakończyć konflikt, zapominając o wszystkich negatywnych rzeczach, które działy się między obydwoma raperami.

W wywiadzie udzielonym MTV Drama stwierdził, że zarówno Jeezy jak i Gucci Mane są zainteresowani współpracą i bardzo możliwe jest, że już wkrótce dojdzie do nagrania wspólnego kawałka.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena