Konferencja czy sympozjum nie musi się wyłącznie kojarzyć z suchymi wykładami prelegentów i całodniowym spędzaniu czasu na licznych spotkaniach biznesowych.

Data dodania: 2007-07-04

Wyświetleń: 5995

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 1

WIEDZA

-1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Konferencje czy sympozjum nie musi się wyłącznie kojarzyć z suchymi wykładami prelegentów i całodniowym spędzaniu czasu na licznych spotkaniach biznesowych. Coraz większą popularnością cieszą się wyjazdy biznesowe w tereny urokliwej przyrody otaczającej zamki i pałace. Wyjazdy służbowe wykorzystywane są do celów odnawiania swego zdrowia w hotelach SPA. Zdrowotny charakter wody stosowanej w kąpieliskach, salonach Wellness, klinikach, sanatoriach i hotelach zdrojowych oraz „podróż po zamkach i pałacach” osadzonych na malowniczych terenach może sprawić, iż szkolenie biznesowe posłużą, jako dodatek do efektywnie spędzonego czasu nad swoim zdrowiem. Kąpiele kosmetyczne, hydromasaże, masaże gorącymi kamieniami, sauny, baseny, krioterapia, korzystanie z czarów bogatej Polskiej przyrody, spacery i przejażdżki konne to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na każdego kto odwiedzi hotele SPA, zamki i pałace.


Zamki, pałace, dworki to idealne miejsca na zorganizowanie spotkania. Wesele w pałacu, konferencje w zamku czy też szkolenia, kursy w pięknym miejscu stanie się niezapomnianym wydarzeniem.

Licencja: Creative Commons
-1 Ocena