Tysiące Polaków każdego dnia przeszukuje sieć, po to, by zdobyć najlepsze opisy na GG. Robią tak, bo uważają, że  opis nie może być identyczny jak ten, który wyświetlał im się w Gadu-Gadu dnia poprzedniego.

Data dodania: 2009-11-30

Wyświetleń: 5144

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

A Ty? Czy dbasz o to, by Twój profil widoczny na liście znajomych wyróżniał się codziennie czymś ciekawym bądź intrygującym? W Polsce gadumaniaków, a więc i ludzi, dla których opisy na Gadu-Gadu są jedną z najważniejszych spraw bytu w wirtualnej rzeczywistości, każdego dnia przybywa. Coraz młodsze pokolenia, które tworzą nowe społeczności w sieci starają się wyróżnić na tle miliona anonimowych internautów.  O tym, jak ważną rolę odgrywa dla nich opis na GG można przekonać się ilustrując słowa kluczowe w wyszukiwarkach. Wpisując tę frazę na przykład w Google  przekonamy się jak wiele osób poszukuje codziennie wyróżniających się tekstów na swoje GG. Dlaczego to robią? To proste. By przyciągnąć uwagę. Internet to lawina informacji i ogrom społeczeństwa, w którym nie wyróżniając się niczym – stajemy się niewidzialni. Dlatego coraz więcej, zwłaszcza młodych ludzi usiłuje wybić się  ponad webową przeciętność. Opis na GG może nam w tym pomóc. Ciekawym opisem można zwrócić na siebie uwagę, a więc błysnąć wśród znajomych jak i nieznajomych. Ciekawy tekst widoczny w statusie ma w zależności od naszego nastroju zaintrygować webowe społeczeństwo  lub pokazać mu nasze emocje innym.  Ma oczywiście przyciągnąć uwagę.

Kilkanaście w zanadrzu

Prawdziwi gadumaniacy mają przygotowanych kilka wyjątkowych opisów na każdą porę dnia i nocy. I to codziennie innych. Posiadają w zanadrzu opisy na dzień dobry, na popołudnie, środek dnia, dobry wieczór, na dowidzenia i na swą nieobecność – czyli wtedy, gdy komputer zostaje wyłączony. Opis na Gadu-Gadu mają zawsze i na każdą okazję. Znajomi muszą wiedzieć przecież, co robią lub jak się czują w danym momencie.

Wyścigi na fajne opisy

Dziś młodzież chętnie  rywalizuje między sobą o to, kto ma najfajniejszy opis na Gadu Gadu. Dlatego im większa fantazja tym lepsze postrzeganie przez innych gadumaniaków. Trzeba być Cool. Młodzi, by się popisać, codziennie przemierzają setki stron WWW, by znaleźć zaskakujące i ciekawe opisy na Gadu-Gadu. Przeszukują cytaty naszych narodowych wieszczów, teksty piosenek, strony, na których zebrane zostały najciekawsze teksty z myślą o przeznaczeniu ich na opisy GG. Zarówno pionowe jak i poziome.  Największą popularnością cieszą  się śmieszne, smutne i miłosne opisy na GG. Sporo internautów w swoim GG wyświetla również fragmenty piosenek i cytaty. A Ty, jakie opisy dodajesz w swoim Gadu-Gadu?

Licencja: Creative Commons
0 Ocena