Inwestowanie jest kluczowym czynnikiem naszego życia, o którym nie wolno zapominać. Inwestować nie powinniśmy tylko w biznesie. O inwestowaniu nie wolno nam zapominać w życiu prywatnym Tylko w co zainwestować swoje oszczędności? Czy najlepszym rozwiązaniem są nieruchomości? Mieszkania na wynajem pod biura, lokale handlowe i usługowe...

Data dodania: 2009-11-21

Wyświetleń: 1742

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nieruchomości odkąd sięgam pamięcią były pewną i dobrą inwestycją. Jak nie wiesz w co zainwestować, inwestuj w nieruchomości!

Rozważmy jakiś przykład. Dwie osoby mają po 500 tysięcy polskich złotych i chcą kupić dom albo mieszkanie. Pierwsza z nich kupuje dom na wsi, 130 metrów kwadratowych i piękny ogród. Druga kupuje małe mieszkanko w samym centrum miasta. Niby połowę mniejsze, niby bez podwórka. Ale zobaczmy, jakie to mniejsze mieszkanie ma potencjał! Mieszkanie możesz wynająć lub sprzedać. Chętnych na pewno nie zabraknie. W razie potrzeby mieszkanie wynajmiesz na biuro. Domek na wsi już nie tak łatwo sprzedać. Nie jest też łatwo wynająć. No, ale co w końcu zrobić z dużą gotówką? Jak zainwestować pieniądze?! Lokale biurowe, lokale handlowe, również usługowe, powierzchnie biurowe, to super kierunek. Biura również cieszą się coraz większym powodzeniem i są potrzebne. Dla korporacji, gabinetów, organizacji... Okazuje się jednak, że jeszcze lepszą inwestycją są lokale handlowe oraz usługowe. Czynsze oraz ceny sprzedaży za metr kwadratowy są o wiele większe niż mieszkań. Pamiętajmy jednak, że mieszkanie do wynajęcia do celów mieszkaniowych, a mieszkanie na biuro, to też dwie inne rzeczy.

Warto o tym wiedzieć kupując nieruchomość. Przede wszystkim trzeba planować i podejmować dobre decyzje, aby za parę lat nie żałować!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena