Niezwykłą popularność zdobyła dzięki roli Lary Croft, postaci występującej w grze komputerowej. Rola pani archeolog w filmie „Lara Croft: Tomb Raider” spowodowała, że Angelina Jolie zaczęła być rozpoznawana w wielu miejscach naszej planety.

Data dodania: 2009-11-19

Wyświetleń: 1453

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Angelina Jolie (2005)

Na wydruki wielkoformatowe doskonale nadają się tzw. celebryci (celebrities), czyli aktorki, modelki, piosenkarki. Jedną z takich postaci jest niewątpliwie Angelina Jolie. W 2009 roku magazyn „Forbes” uznał Angelinę Jolie za najbardziej wpływową aktorkę na świecie.

Niezwykłą popularność zdobyła dzięki roli Lary Croft, postaci występującej w grze komputerowej. Rola pani archeolog w filmie „Lara Croft: Tomb Raider” spowodowała, że Angelina Jolie zaczęła być rozpoznawana w wielu miejscach naszej planety. Oczywiście, spory udział w popularności Angeliny Jolie w tym mają również kolejne filmy, w których wystąpiła, a szczególnie film z 2005 roku „Pan i pani Smith”. Zagrała w tym filmie razem ze swoim mężem Bradem Pittem.

Nawet ci, którzy nie lubią Angeliny Jolie, muszą przyznać, że jest piękną kobietą o intrygującej urodzie. To nie podlega właściwie dyskusji. Dla wielu mężczyzn jest ideałem kobiecej urody i kobiecego wdzięku. Telewidzowie brytyjskiej stacji „Channel 4” uznali Angelinę Jolie w 2007 roku za najbardziej seksowną kobietę wszechczasów. Jako najbardziej seksowna kobieta wszechczasów doskonale się nadaje do tego, by jej zdjęcia trafiły na druk wielkoformatowy.

Bez względu na to, czy to są plakaty, czy billboardy, czy banery, Angelina Jolie wszędzie doskonale wygląda. Zawsze możemy również spotkać ją po prostu na ekranie kinowym w romantycznej komedii, która wyciśnie z nas łzy.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena