ULTIMONITORING - temat przedstawiony zostanie przez firmę Dipol na targach Alarm w Kielcach 4-5.11.2009 r. Dzięki megapikselowym kamerom z oferty ULTImonitoringu rozpoznano i ujęto sprawców napadu i zabójstwa w Szczercowie.

Data dodania: 2009-11-03

Wyświetleń: 1606

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Firma DIPOL zaprezentowała na targach Alarm kompleksową ofertę: urządzeń CCTV, oprogramowania i środków transmisji do monitoringu miejskiego, opartą na koncepcji ULTIMONITORINGU. W trakcie targów przedstawiła też wykład ULTIMONITORING - 5 listopada 2009 o godz. 11.15 w ramach konferencji Bezpieczne miasto.

Z przyjemnością informujemy, że podczas targów firma DIPOL zdobyłam medal za rodzinę punktów dostępowych ULTIAIR. Komisja Konkursowa Targów Kieleckich przyznała medal dla serii urządzeń ULTIAIR, doceniając tym samym rolę transmisji sygnału w budowie nowoczesnych instalacji monitoringu.

dipol

Odebrany medal dla urządzeń ULTIAIR


*ULTIMONITORING – od angielskiego ultimate: ostateczny, końcowy, największy, najwyższy.

 ULTIMONITORING- to koncepcja doboru urządzeń, oprogramowania i sposobów transmisji, pozwalająca na budowę nowoczesnych instalacji CCTV.
Jakie cechy powinna mieć nowoczesna instalacja?
jakość materiału zapisanego odpowiednia do zadania jakość oprogramowania dająca ekonomiczną pracę systemu transmisja pozwalająca na elastyczny nadzór kompatybilność – systemy otwarte na nowe rozwiązania i nowych producentów cena odpowiednia do jakościULTImonitoring pozwala inwestorowi, projektantowi i instalatorowi korzystać z produktów z wielu dziedzin techniki: CCTV, IT i teletransmisji przy zachowaniu kryterium kompatybilności, nowoczesności i ekonomiczności. Oferta zmienia się i rozszerza wraz z rozwojem techniki, pozwalając na unowocześnianie i rozbudowę systemu.
Jakie są podstawowe problemy w przypadku nieprzemyślanego doboru elementów instalacji?
Brak możliwości podłączenia małych analogowych systemów do profesjonalnych instalacji miejskich Problemy ze zmianą miejsca Centrum Monitoringu Konieczność stosowania elementów jednego producenta Niedopasowanie sprzętu do powierzonych zadań itd.Wybrane cechy urządzeń ULTImonitoringu to: kompresja H.264, współpraca rejestratorów z oprogramowaniem kamer IP, szeroka oferta kamer megapikselowych i wideoserwerów, urządzenia bezprzewodowe o wydajności umożliwiającej transmisję wizji, oferta kompatybilnych urządzeń światłowodowych. Z elementów ULTIMONITORINGU można wykonywać zarówno systemy miejskie, jak i małe instalacje lokalne.

ULTIMONITORING w Twardoszynie:

dipol
dipol

Licencja: Creative Commons
0 Ocena