Biura - Łódź Gdy poszukujesz dobrego miejsca na biuro, Łódź jest niewątpliwie trafnym wyborem. Jest to jedno z większych, ale niedocenianych miast w Polsce, które doczekało się swoich pięciu minut. Łódź przez lata była uważana za miejsce nieatrakcyjn...

Data dodania: 2007-06-26

Wyświetleń: 6615

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Biura - Łódź

Gdy poszukujesz dobrego miejsca na biuro, Łódź jest niewątpliwie trafnym wyborem. Jest to jedno z większych, ale niedocenianych miast w Polsce, które doczekało się swoich pięciu minut. Łódź przez lata była uważana za miejsce nieatrakcyjne dla biznesu, teraz sytuacja się zmieniła.
To tutaj powstają największe centra biznesowe, to Łódź oferuje najmodniejsze lokalizacje na biura, to tutaj powstają nowoczesne biurowce, to właśnie Łódź – samo centrum Polski, jest dziś uznawana za prawdziwe centrum biznesowe i idealne miejsce na biuro dla nowoczesnej firmy.

Realizuje się tu projekty, które popularyzują Łódź w kraju i za granicą. Manufaktura, ‘Pietryna’, Filharmonia, Faktoria… to jedne z ciekawszych miejsc. Ostatnio dołączyło do nich Forum 76 (projekt architektoniczny, który zwabi do Polski wielu inwestorów).

Forum 76 (Łódź, Piłsudskiego/Kopcińskiego) to biura i sale konferencyjne klasy A, restauracje, klub fitness, a nawet ogród na dachu, który w środku miasta stanowi dużą atrakcję.

Biuro przyszłości i możliwości

Łódź się rozwija, a Forum 76 wyszło na przeciw oczekiwaniom biznesmenów. Nowoczesny kompleks biurowy w sercu Łodzi to przede wszystkim nowe możliwości dla firm, ale także istotne korzyści dla miasta.

Łódź – centrum biznesowe

Czy Łódź jest warta zainteresowania przedsiębiorców? Jak najbardziej tak. To przecież miasto w samym środku Polski, gdzie krzyżują się główne linie kolejowe i drogi krajowe, a niedługo będą się również krzyżować tutaj dwie transeuropejskie autostrady. Jeśli więc inwestować, to stawiać na Łódź. Jeśli zakładać firmę, to wynająć biuro w Forum 76!
Licencja: Creative Commons
0 Ocena