Przewidziano 60 tysięcy miejsc na festiwalu dziennie i 16,5 tysiąca miejsc na polu namiotowym, więc pod tym względem również wiele się nie zmieni.

Data dodania: 2009-10-07

Wyświetleń: 1699

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Pewne zmiany czekają nas za to w kwestii biletów - karnety pojawią się w sprzedaży 16 listopada, w promocyjnej cenie obowiązującej tylko do 15 stycznia. Od 16 stycznia 2010 obowiązywać będzie nowa cena, ruszy też sprzedaż biletów jednodniowych.

Festiwal odbędzie się w dniach od 1 do 4go lipca 2010.

Dziewiąta edycja Heineken Open?er Festival odbędzie się w dniach 1 - 4 lipca 2010, w Gdyni, na lotnisku Babie Doły (Kosakowo), a już 16 listopada rusza sprzedaż karnetów festiwalowych. Przedsprzedaż karnetów w specjalnej, promocyjnej cenie odbędzie się między 16 listopada 2009, a 15 stycznia 2010.
Prace nad nową edycją już trwają! Co nas czeka w 2010 roku?
- 4 dni potężnej dawki muzyki - 1,2,3,4 lipca 2010,
- ponad 100 wykonawców,
- 7 scen,
- 60 tysięcy festiwalowiczów każdego dnia,
- nowe pomysły i przestrzenie festiwalowe,
- powiększona strefa gastronomiczna i miasteczko festiwalowe,
- pole namiotowe dla festiwalowiczów,
a wszystko to na 75 hektarach festiwalu. Poza tym zaprosimy festiwalowiczów do miejsc, które na stałe wpisały się w klimat Open'era - jak zawsze będzie można odwiedzić strefę NGO, zobaczyć niebanalne projekty artystyczne w strefie Alter Space oraz poznać modę jako tożsamość festiwalowicza w strefie Fashion'er.
Wszystkie informacje dotyczące festiwalu znajdziecie Państwo na jego oficjalnej stronie www.opener.pl.
Z przyjemnością pragniemy poinformować, że Heineken Open?er Festival został nominowany do nagrody w kategorii Best Overseas Festival, w ramach 2009 UK Festival Awards. Zwycięzców wybiera publiczność festiwalowa, zatem serdecznie zapraszamy do głosowania na stronie www.festivalawards.com. Pierwsza tura głosowania trwa do 14 października.
Tylko w tym roku redakcja tygodnika "The Sunday Times" wybrała Open'er Festival najlepszym festiwalem poza Wielką Brytanią spośród 20 największych wydarzeń muzycznych. To najważniejsze, ale nie jedyne wyróżnienie festiwalu w Wielkiej Brytanii: Open?er został również uznany za jeden z najlepszych 20 festiwali w Europie przez prestiżowy dziennik The Times, a specjalny przewodnik NME po europejskich festiwalach zakwalifikował go do 12 najciekawszych wydarzeń muzycznych w 2009 roku.
Do zobaczenia w Gdyni!

heineken open'er 2010 bilety

Licencja: Creative Commons
0 Ocena