W naszym kraju jest wiele dyskotek, pubów, które starają się urozmaicić każdą imprezę klubowiczom, a jak Ty możesz zorganizować super domówkę, wesele czy imprezę plenerową?

Data dodania: 2009-10-06

Wyświetleń: 3839

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Każdy z nas od czasu do czasu powraca do starych hitów w brzmieniu oryginalnym lub nowych wersjach.
Wiele klubów i pubów wciąż gra muzykę z lat 90-tych.
Niektórzy klubowicze uważają takie imprezy za bardzo dobre, gdyż stare znane hity są dla nich najlepsze i budzą masę wspomnień.

Utwory z lat 90-tych świetnie nadają się na rozkręcenie imprezy gdyż każdy praktycznie te hity zna, a jeśli do tego dany hit z lat 90 - tych puści się w odświeżonej wersji (odświeżonej = dobrej, tanecznej) to szaleństwo na parkiecie gwarantowane.

Do rzeczy: Jak zrobić niezapomnianą domówkę w stylu lat 90-tych?

Od Dj-i z mniejszych klubów można dowiedzieć się, że aby rozkręcić mały parkiet puszczają właśnie hity z lat 90-tych, a dopiero później wkraczają najnowsze kawałki z różnych stylów muzycznych.

Są kluby gdzie gra się jeden rodzaj muzyki czyli np. muzyka czarna, house, Old 80's bądź dance.

Jednak najlepiej sprawdza się mix muzyczny - taneczny, tak najlepiej jest rozkręcać imprezę.
Właśnie tymi klimatami z lat 90 - tych uda Ci się stworzyć świetną atmosferę.

Nie da się ukryć że klasykami cały czas są : Dr Alban, Haddaway, Mr President, Garcia, Michael Jackson, Whitney Houston, Fan Factory, Dj Bobo, La Bouche i wiele innych wykonawców, którzy rządzili w tych latach na parkietach.
Warto więc zadbać, aby na liście hitów z lat 90-tych znaleźli się właśnie Ci wykonawcy.

Te oraz inne utwory wciąż pojawiają się w wielu dyskotekach.
Nie tylko w klubach słyszymy lata 90-te, ale także w rozgłośniach radiowych.
Tworzone są specjalne kanały dla osób, które uwielbiają muzykę właśnie z tamtych lat. Wszystko po to, by przyciągnąć jak najwięcej klubowiczów, słuchaczy oraz zrealizować potrzeby młodych ludzi, którzy wciąż odwiedzają dyskoteki by dobrze się bawić.

Imprezy w klimacie lat 90 - tych są także coraz bardziej rozpowszechniane na różnego rodzaju domówkach, prywatkach, latem na ogrodach i plenerach.
Bardzo często lata 90-te królują na wieczorach panieńskich, kawalerskich, weselach i wszelkich zwariowanych imprezach.
Podsumowując: Dj na wesele czy zwykłą parapetówkę, który posiada bibliotekę pełną hitów to z pewnością najlepsza gwarancja zabawy.

W ostateczności zawsze możemy puszczać muzykę przez laptopa, ale nie czarujmy się nie jest to nigdy to samo, brakuje chociażby prowadzenia tej imprezy jak i często bogatego repertuaru, który ma nam starczyć praktycznie na całą noc w atmosferze lat 90 - tych...

Mamy już listę utworów, Dj'a, co dalej?

Pamiętaj, że oddamy się totalnemu klimatowi lat 90 - tych tylko w charakterystycznym przebraniu.

Poinformuj swoich gości, że wpuszczasz tylko przebrane osoby - jak mamy fajnych ludzi z poczuciem humoru, to na pewno podejdą do tego „poważnie" i się przebiorą.

Styl mody lat 90 - tych bez problemu znajdziemy w Internecie - począwszy od ubioru, a kończąc na charakteryzacji.
Wtedy impreza na pewno zostanie na długo w naszej pamięci i będzie często wspominana jako ta wyjątkowa, ta nie do powtórzenia.

Dobrej zabawy!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena