W Internecie teraz każdy może zarabiać niezależnie od swojego wykształcenia i wieku. Coraz więcej serwisów oferuje zarabianie w internecie w zamian za...

Data dodania: 2009-10-06

Wyświetleń: 2505

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W Internecie teraz każdy może zarabiać niezależnie od swojego wykształcenia i wieku. Coraz więcej serwisów oferuje zarabianie w internecie w zamian za wypełnianie ankiet lub wyrażanie opinii o produktach. Możemy też za darmo dostawać różne nowe rzeczy w ramach programów marketingu szeptanego.

Kiedyś to było nie do pomyślenia, żeby dostawać pieniądze za wyrażanie swoich opinii na temat produktów. Przynajmniej nie dla osób, które nie zajmowały się tym zawodowo. Każdy traktował polecanie i opisywanie różnych artykułów znajomym jako po prostu temat do rozmowy. Teraz okazuje się, że może to być też sposób na zarabianie. Internet daje taką możliwość każdemu.

Firmy chcąc sprzedać swoje artykuły, muszą wymyślać coraz nowe sposoby na dotarcie do konsumentów. Ostatnio wpadły na to, żeby wykorzystać jedną z najstarszych form rekomendowania, czyli polecenie czegoś przez znajomego. Osoby, które się zarejestrują w odpowiednim serwisie mogą za darmo dostawać próbki różnych produktów, żeby częstować swoich znajomych i poznawać ich opinie na temat tego produktu. Firma dostaje informacje bezpośrednio od klientów, o tym jak odbierają jej produkty, a im pozwala na zarabianie w internecie.

Ponieważ firmy chcą poznać opinię o swoich produktach od osób z różnych grup społecznych, właściwie każdy może wykorzystując tego typu serwisy dostać od czasu do czasu coś za darmo i spróbować nowych rzeczy, albo zobaczyć jakie nowe pomysły ma dana firma.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena