Tekst o nauce sztuki wzbogacania się

Data dodania: 2007-06-10

Wyświetleń: 5135

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

W naszym systemie politycznym przez wiele lat nieprzyzwoitością było mówienie o bogactwie. Ludzie zamożni uważani byli za „krwiopijców” – musieli chować się, a w najlepszym przykładzie nie przyznawać do stanu posiadania.

Takie były decyzje historii i trwało to wiele lat.

W 1910 roku - prawie sto lat temu powstała książka
http://sztuka-wzbogacania.zlotemysli.pl/eres9596.php

Charakterystycznym cytatem z tej książki – ebooka publikowanego przez Złote Myśli wielu z nas zaczyna odcinać się od tego, co za nami, i myśli o nowym – już bez zawstydzenia:

"Biedę można usunąć, ale nie poprzez zwiększanie ilości zamożnych ludzi, którzy myślą o biedzie, tylko poprzez zwiększanie liczby biednych ludzi, mających zamiar z wiarą stać się bogatymi. Biedni nie potrzebują dobroczynności; potrzebują inspiracji. Dobroczynność daje im tylko chleb, by utrzymać ich przy życiu lub rozrywkę, by zapomnieli o ubóstwie na godzinę lub dwie; inspiracja natomiast sprawi, że podniosą się oni z biedy. Jeśli chcesz pomóc biednym, pokaż im, że mogą stać się bogaci; udowodnij to i sam stań się bogaty."

Jest to cytat z Wallace D. Wattles -Sztuka wzbogacania się - będącej Bestsellerem z 1910 roku.

Drugim charakterystycznym cytatem z tej książki jest:
"Posiadanie pieniędzy i własności jest rezultatem pewnego schematu postępowania; ci, którzy postępują w Pewien Sposób – celowo lub przez przypadek – stają się bogaci; natomiast ci, których działania odbiegają od tego Pewnego Sposobu, pozostają biedni bez względu na to, jak ciężko pracują i jak bardzo są uzdolnieni. Jest prawem naturalnym, że podobne przyczyny zawsze wywołują podobne skutki, dlatego każdy mężczyzna lub kobieta, którzy nauczą się działać w pewien odpowiedni sposób, staną się nieodmiennie bogatymi."

Portal www.4filary.pl jest miejscem spotkań dla ludzi przedsiębiorczych, szukających nowych rozwiązań – to portal średniego pokolenia, niewiele pamiętającego „sztywne zasady” poprzedniego systemu, w którym bogacenie się było niemile notowane, ale to też portal starszego pokolenia, tego 60+,tak pomyślany by nie trzeba było posiadać pełnej wiedzy informatycznej. Tu wystarczy – „nie matura, lecz chęć szczera”, jak to kiedyś było z edukacją na oficerów wojskowych...

Uczestnicy portalu przedsiębiorczych, którzy już pobrali bezpłatny fragment sztandarowego ebooka „sztuka wzbogacania się” - (powyżej link do pobrania) - powinni jakby „z urzędu” przeczytać stronę programu partnerskiego http://pp.zlotemysli.pl/

Widoczna kwota – pojawiająca się zaraz po wejściu na stronę – nie jest kwotą astronomiczną w przeliczeniu na ilość partnerów, którzy ją zarobili, ale jak to się popularnie mówi – leży prawie na ulicy. Tylko chcieć się schylić i podnieść podobne kwoty.

Jak to robił jeden z partnerów możemy przeczytać w skrócie ebooka http://superpartner.zlotemysli.pl/eres9596.php

By samemu rozpocząć zarabianie wystarczy wejść na stronę http://pp.zlotemysli.pl/
i zarejestrować się oraz pobrać podręcznik programu partnerskiego.

Na stronie Wydawnictwa Złote Myśli znajdziemy wszelkie materiały pomocnicze umożliwiające właściwe podjęcie pracy zarobkowej a na portalu www.4filary.pl znajdziemy to, co można nazwać podstawowym miejscem pracy. Na tym portalu możemy założyć sobie stronę, korzystając z gotowych narzędzi, w jakie jest wyposażony portal.

Połączenie towaru handlowego, który, na bardzo korzystnych zasadach oferują Złote Myśli oraz możliwości portalu przedsiębiorczych www.4filary.pl to wymarzona możliwość symbiozy, która może prowadzić do pełnej realizacji „systemu wzbogacania się” w stylu sztandarowego, początkowego ebooka – zgodnie z cytatem:

"Musisz pozbyć się myśli o współzawodnictwie. Masz tworzyć, a nie konkurować o to, co już zostało stworzone. Nie musisz nic nikomu zabierać. Nie musisz być twardy i bezwzględny. Nie musisz posuwać się do oszustwa czy wykorzystywać innych. Nie musisz nikogo zmuszać, by pracował dla Ciebie za mniej niż zarabia obecnie

Najwyższy czas brać swoje sprawy w swoje ręce w stylu „W Pewien Sposób”, jak do tego namawia autor, Wallace D. Wattles w kontekście kolejnego cytatu z Jego książki:
"Nie musisz patrzeć z zazdrością na własność innych; nikt nie posiada tego, czego nie mógłbyś zdobyć sam, bez zabierania drugiemu czegokolwiek."

„Sztuka wzbogacania się” winna stać się podstawową książką edukacyjną dla młodych „szkolniaków”, ale i dla tych, którzy chcą się pozbyć smaku siarki, po minionym systemie.

Ebok jest również w wersji mówionej oraz zawiera kawałek filmu w języku angielskim.

Obyśmy potrafili skutecznie naśladować.Licencja: Creative Commons
1 Ocena