Dowiedz się jakie jeszcze oprócz masztów flagowych produkty produkują producenci masztów...

Data dodania: 2009-08-10

Wyświetleń: 2011

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Producencie masztów oprócz samych masztów flagowych produkują także inne akcesoria do flag. W niniejszym artykule chciałbym opisać kilka produktów, które można znaleźć w asortymencie firm produkujących maszty flagowe.

Maszty teleskopowe

Oprócz dużych masztów, na rynku znajdują się także maszty przenośne, tzw. teleskopowe. Doskonale sprawdzają się one przy okazji różnego rodzaju wystaw czy targów. Maszty te wykonane są z rur o różnych średnicach, dzięki czemu można samemu ustawić ich wysokość. Maszty teleskopowe dają się rozłożyć do wysokości kilku metrów. Natomiast po złożeniu mają z reguły wysokość 1,5 metra, co ułatwia ich transport. Do masztów teleskopowych można też zakupić odpowiednią stopę montażową. W ofercie sprzedawców znajdują się stopy przystosowane do różnych sytuacji. Między innymi stopa wbijana w ziemie, stawiana wewnątrz budynków czy stopa najazdowa, na którą najeżdża się kołem samochodu. Dzięki szerokiemu wyborowi stop klient jest w stanie bardzo dobrze dopasować swój maszt teleskopowy do sytuacji, w której chce eksponować flagę.

Stojaki do flag

Na rynku znajduje się również szeroki wybór stojaków do flag. W ofercie sprzedawców znajdziemy więc zarówno stojaki do flag przystosowane do stosowania zewnątrz i wewnątrz budynków, drewniane i metalowe, wszystkie dostępne w różnych kolorach. Co istotne większość stojaków można zakupić w wersji jedno i wieloramiennej, dzięki czemu dokładnie możemy dostosować stojak do ilości posiadanych flag. Kompletny stojak składa się: z podstawy, masztów do flagi oraz uchwytów do flag. Oczywiście każdą z tych części można zakupić osobno. Ciekawym rodzajem stojaka do flag jest stojak pod sztandar. Jest on cięższy od innych modeli i dokładnie przystosowany do przytrzymania masywnego drzewca, na którym mocuje się sztandar.

Uchwyty do flag

Uchwyty do flag służą do montowania flag na ścianach budynków. Jest to bardzo popularny produkt, dlatego że wielu Polaków manifestuje swój patriotyzm właśnie przez wywieszanie flagi narodowej podczas ważnych państwowych uroczystości. Podobnie jak w przypadku masztów teleskopowych i stojaków do flag także wybór uchwytów do flag jest bardzo szeroki. W zależności od potrzeb możemy kupić uchwyty jednoramienne, jak i wieloramienne. Także jeżeli chodzi o materiały wybór jest bardzo szeroki. Konsumenci mogą zakupić uchwyty stalowe, aluminiowe czy PCW wszystko w zależności jakie są ich upodobania i oczywiście budżet.

Artur Boroniec

Licencja: Creative Commons
0 Ocena