Tabletki na powiększanie biustu mają zbawienny wpływ na małe piersi kobiet. Te panie, które chcą powiększyć swój biust nie muszą już wpadać w kompleksy. Mogą śmiało wypinać swoją powiększoną pierś do przodu. Wystarczy, że zastosują kurację z wykorzystaniem takich specjalnych tabletek.

Data dodania: 2009-08-01

Wyświetleń: 5064

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jak działają takie tabletki?
Tabletki na powiększanie biustu, które oferowane są na rynku, działają poprzez stymulację. Dzięki zawartym w nich składnikom, pobudzają do wydzielania estrogeny, czyli hormony kobiece. Ale co wspólnego mają z dużym biustem te hormony? Otóż bardzo dużo. To one odpowiadają za wzrost piersi w okresie dojrzewania. Jeśli w tym czasie wydzieliło się w naszym organizmie zbyt mało estrogenów, wówczas nasz biust nie osiągnął wielkich rozmiarów. Dlatego też tabletki te, pobudzając estrogeny, powodują, że rozmiar naszych piersi zmienia się z A na B lub C.

Czy tabletki te są skuteczne?
Ponieważ tabletki te stymulują wydzielanie kobiecego hormonu, odpowiadającego za wzrost piersi, teoretycznie powinny być skuteczne. W praktyce jest jednak tak, że na nie wszystkie kobiety takie tabletki wpływają. Jedne panie bardziej podatne są na działanie naturalnych składników zawartych w tych pigułkach, a inne mniej. Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu.

Co zrobić, gdy tabletki te nie przynoszą oczekiwanych rezultatów?
Należy pamiętać, że jedna dawka takich tabletek nic nie zdziała. Potrzebna jest dłuższa kuracja, by piersi zaczęły powiększać się. Jeśli jednak okaże się, że po dłuższym zastosowaniu nasze piersi nawet nie drgnęły, wówczas można zastosować inne metody – specjalne kremy napinające skórę, czy ćwiczenia, dzięki, którym biust lekko uniesie się do góry.

Jednak wydaje się, że tabletki na powiększaniu biustu są najbardziej skuteczne spośród innych sposobów. No może nie licząc operacji plastycznej, ale to już inna historia.
Licencja: Creative Commons
2 Ocena