Wyobraź sobie, że jesteś atrakcyjnym facetem. Kobiety oglądają się za Tobą, zgadują na przystanku. W pracy szefowa traktuje Cię z pobłażaniem, a stojąc w kolejce, kobiety uśmiechają się do Ciebie. Nie przeszkadza Ci to i cieszysz się tym, że jesteś atrakcyjny.

Data dodania: 2009-07-28

Wyświetleń: 3184

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wyobraź sobie, że jesteś atrakcyjnym facetem. Kobiety oglądają się za Tobą, zgadują na przystanku. W pracy szefowa traktuje Cię z pobłażaniem, a stojąc w kolejce, kobiety uśmiechają się do Ciebie. Nie przeszkadza Ci to i cieszysz się tym, że jesteś atrakcyjny.


I wtedy zjawia się ona. Jest całkiem ładna z wyglądu i “charakteru” spotykacie się raz, drugi nawet ją lubisz. Dobrze się bawicie razem i nagle ona po dwóch tygodniach od momentu poznania mówi…

„Uncle bardzo zależy mi na Tobie, bądźmy razem. Zostań moim facetem. Zrobię co zechcesz, bo Cię kocham”

Co Ty byś zrobił w takiej sytuacji? Pewnie zastanawiasz się, co ja bym zrobił?

Odpowiedz, może Cię zaszokować, ale jestem pewien, że wyciągniesz niej bardzo dobre wnioski, które pozwolą Ci być jeszcze lepszym w relacjach z kobietami.

Przyznasz, że sytuacja jest trochę dziwna. Spotykam się z parę tygodni z dziewczyną, a ona wyjeżdża mi z miłością i byciem razem. Jak można zakochać się w dwa tygodnie? Widać, że dziewczyna jest niedojrzała emocjonalnie, a ja nie szukam takiej, bo sam jestem dojrzały emocjonalnie. Widać, że dziewczyna jest “potrzebująca/needy”, a ja nie szukam takiej kobiety, bo podobają mi się tylko silne psychicznie.

Przyznasz chyba, że takie coś nie ma szans i lepiej by było z mojej strony się zmywać, bo może z tego być coś niedobrego. Dziewczyna już się za bardzo zaangażowała i trzeba uciekać, bo ja nie czuje tego samego.

Trzeba spadać

STOP

Odwróćmy teraz sytuację. Pomyśl sobie, że ja to kobieta, a ta dziewczyna to facet. Rozumiesz? Wyobraź sobie, tę samą sytuację z tym, że w odwróconych rolach i masz prawdopodobnie największy błąd, jaki popełniają mężczyźni z kobietami.

Chyba już łapiesz, o co chodzi?

Wielu facetów potrafi poderwać dziewczynę, spotykać się z nią dwa tygodnie i od razu wyjeżdżają do niej z “miłością” i “zależy mi na Tobie”, “bądźmy razem”, kiedy ona jeszcze nawet nie wie, gdzie facet mieszka.

Postaw się w sytuacji osoby, która nie jest zakochana i dopiero Cię poznaje, a słyszy “kocham Cię” po dwóch tygodniach. Postaw się w takiej sytuacji? Prawda, że to problem i raczej nie masz ochoty tego kontynuować (no chyba że w życiu nie byłeś z nikim i czujesz się samotny). Nie na tym polega podrywanie dziewczyny, która Ci się podoba.

No właśnie, a mimo wszystko wielu facetów tak robi. Nigdy nawet nie myśląc, jak druga strona może to odebrać. Mężczyzna podkochuje się w jakiejś dziewczynie, która oczywiście jest „wyjątkowa” i „inna niż wszystkie” (chociaż jej nie zna), uda mu się umówić na randkę, spotykają się kilka razy i on już nie może wytrzymać. Po prostu musi wyznać jej miłość i zepsuć cały proces uwodzenia.

NIE NIE NIE

Nie tak działa umysł kobiety. Ona potrzebuje czasu. Musisz jej dać czas, aby poznała Cię i przekonała się, jak bardzo jesteś zajebisty. Na początku procesu uwodzenia, nigdy nie rób żadnych ckliwych wyznań. Nigdy nie mów “bardzo zależy mi na Tobie”, dopóki nie czujesz, że między Wami coś naprawdę iskrzy, bo inaczej ją przestraszysz.

Daj jej czas, nie spiesz się. Nikt Cię nie goni i nic się nie stanie, jeśli wstrzymasz się z wyznaniami, żeby jej nie przestraszyć. Jeśli zaczniesz wyznania i okazywanie jak bardzo Ci zależy za wcześnie, to ona się przestraszy, bo sama tego do Ciebie, jeszcze nie czuje. Ona potrzebuje czasu.

Tak więc NIGDY przenigdy nie zaczynaj od “bardzo mi na tobie zależy”. To stawia Cię od razu w roli za mocno zabiegającego o jej względy. Masz ją uwodzić, a nie przekonywać czy prosić. Wstrzymaj się z wszelkim wyznawaniem uczuć do czasu, aż się Tobą zainteresuje. Daj jej czas, rozkochaj w sobie i dopiero wtedy zrób ten krok. Jak to mówią marketingowcy, zbuduj wartość i dopiero potem, poproś o kupno. Bo właśnie an tym polega podrywanie dziewczyn.

Najpierw pokaż jej, że warto się Tobą zainteresować.


Randki Internetowe - www.atrakcyjni.com
Licencja: Creative Commons
0 Ocena