Jest wiele dróg by skutecznie podniecić kobietę. Ja mam jedną ulubioną :)

Data dodania: 2009-07-16

Wyświetleń: 18513

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Przynosi fajne efekty. Polecam tą metodę również Tobie! To nie jest zwykły masaż, to masaż który zaprowadzi Cię łatwo do tego by Cię pragnęła.

Nie lubię tracić czasu. Dowiaduje się czegoś o niej, rozmawiam, sprawiam że czujemy porozumienie, całuje...ale tak żeby nie zepsuć randki Zabieram kobietę do swojego pokoju. Wybierz miejsce gdzie będzie komfortowo i gdzie będziecie mogli być sami. Wszelkie działania, które tam możesz z nią robić to temat na inne artykuły. Dziś powiem Ci jak ją podniecić za pomocą masażu.

Pierwsza zasada to tak zaaranżować sytuację żebyś mógł ją nagrodzić. Lub po prostu wybierz moment, w którym zasłuży na nagrodę od Ciebie!

Teraz możesz ją pochwalić i powiedzieć że zrobisz jej masaż. Każę się jej położyć na plecy. Czasem jestem surowy i zwracam uwagę jeśli leży nie tak, lub się wierci. Przecież odgrywam żartobliwą scenkę fachowego masażysty który musi mieć właściwe warunki do pracy. Heh :)

Dobrze jest mieć jakiś olejek. Zawsze go mam w szafce przy łóżku. Odkrywam dolna część pleców i masuje. Sięgam po olejek i wylewam zawsze za dużo. Ups, taki ze mnie niezdara. Heh Podciągam bluzeczkę, masuje plecy, stanik oczywiście przeszkadza więc trzeba go rozpinać. Ta metoda jest świetna dlatego bo przy jakimkolwiek proteście ze strony dziewczyny możesz uspokoić ją mówiąc „ To tylko masaż” Logiczne wytłumaczenie uspokaja jej część mózgu która powoduje opory. Emocje zaś szaleją , ona stara się ukryć swoje podniecenie bo przecież „ to tylko masaż” , a wiemy co się dzieje jak chcesz coś bardzo ukryć.

Masuje piersi z boku, olejku dolewam tyle by ciągle było go za dużo. Prawdziwa zabawa zaczyna się wtedy gdy każę jej się obrócić na plecy. Powiem wam szczerze, laski są w tedy tak podniecone, że bez trudu możesz masować jej brzuch a po chwili przejść na piersi. A wtedy już krótka droga do pocałunków szyi, piersi, do masażu dolnych partii przez spodnie a później bez spodni. W ten sposób kobietę masz rozbrojoną!

Cenię sobie masaż tego rodzaju w kontaktach z kobietami. Wam też polecam! Uspokajasz każdy jej logiczny opór logicznym uświadomieniem że to tylko masaż. W rzeczywistości sprawiasz jej ogromną przyjemność, a emocje szaleją w niej powodując coraz to większe podniecenie. Spróbuj- może Cię zaskoczyć skuteczność.

Nie masz jeszcze potencjalnej klientki do masażu?? Z pomocą przyjdzie portal randkowy atrakcyjni.com
Licencja: Creative Commons
0 Ocena