Kupić fajny upominek nie jest trudno. Nie sztuką jest wydać dużą sumę pieniędzy na drogi przedmiot. Prawdziwe wyzwanie to zapewnić jubilatowi lub jubilatce spełnienie najskrytszych marzeń.

Data dodania: 2009-05-19

Wyświetleń: 6963

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Prezent na urodziny to z jednej strony temat bardzo przyjemny, a z drugiej strony niestety nieco kłopotliwy. Kupić fajny upominek nie jest trudno. Gorzej gdy chcemy by prezenty były nietypowe, oryginalne i niezapomniane. Nie sztuką jest wydać dużą sumę pieniędzy na drogi przedmiot. Prawdziwe wyzwanie to zapewnić jubilatowi lub jubilatce spełnienie najskrytszych marzeń.

Podaruj przeżycia, czyli nietypowe prezenty

Czasem radzimy się znajomych - jaki prezent na urodziny warto kupić? Odpowiedzi na ogół są dość podobne. Kobiecie można podarować szal, apaszkę, biżuterię, perfumy, ewentualnie jakieś przydatne gadżety. Jeśli chodzi o prezenty dla mężczyzny, często wymienia się koszule, krawaty, gry lub akcesoria do komputera. Zawsze na czasie jest uniwersalny, markowy scyzoryk. Czasami warto się jednak wysilić nieco bardziej i wyjść poza stereotypowe, oklepane prezenty. Przecież urodzinowy podarunek nie musi wcale oznaczać pudełka obwiązanego wstążką. Jest naprawdę wiele ciekawych opcji, które w połączeniu z odrobiną odwagi, wyobraźni i zaangażowania pozwolą przygotować wyjątkowy prezent na urodziny. Szereg inspiracji prezentujemy poniżej.

Prezent na urodziny – łagodnie lub na ostro

Wszystko zależy od tego, czy jubilat lubi adrenalinę i dreszczyk emocji. Skok ze spadochronem, szaleństwo na quadach, lot poduszkowcem, rejs katamaranem, czy wyprawa amfibią to prezenty dla osób ceniących sobie w życiu mocne oraz intensywne doznania. Warto zwrócić uwagę, iż nie są to typowo męskie aktywności. Jest naprawdę wiele pań gustujących w ekstremalnych przygodach i właśnie dla nich warto przygotować taki niepowtarzalny prezent na urodziny. Dla miłośników podniebnych przygód proponujemy zorganizować nieco mniej wymagający, lecz równie emocjonujący lot balonem albo motolotnią. Jako prezent na urodziny dla leniuszków polecamy masaże – relaksacyjny, Lomi Lomi, gorącymi kamieniami. Nietypowe prezenty zorganizować można na własną rękę lub skorzystać z usług firm, które zajmują się aranżowaniem tego typu aktywności.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena