Co kryje się pod nazwą United International Trust z siedzibą -Antyle Holenderskie

Data dodania: 2009-05-17

Wyświetleń: 1794

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Oto lista głównych udziałowców:
1/Yacov Elinav
2/GAD GOLDSTEIN:
3/HADAS GAZIT KAISER:
4/ UZI NETANEL:
5/NAAMIT SALOMON:
6/IDO SCHECHTER:
7/RON AL DOR:
8/GUY BERNSTEIN:
9/ELI REIFMAN:
W przypadku osobnika nr 6 czyżby przypadkowa zbieżność nazwisk z red naczelnym gazety wybranej? /pewno to taki nasz "Kowalsk" albo Nowak.
Stocznie sztucznie doprowadzono do bankructwa by następnie sprzedać za bezcen /w drodze wolnego przetargu ripostuje Grad od Tuska/. Same grunty są warte kilka razy tyle nie mówiąc o strategicznym dostępie Polski do morza.
Jeżeli byłaby prowadzona produkcja statków w stoczniach to jest OK. Jakkolwiek nie wolno było sprzedawać dwóch stoczni temu samemu inwestorowi -względy konkurencyjności. Zobaczymy co się okaże, mam wrażenie że to gruby szwindel.Dla informacji podaję , żę żadna z w/w firm UIT, Formula Syst., Sapiens, Emblaze (zlepek kompanii) nie miała do tej pory nic wspólnego z budową statków czy działalnością stoczniową. Działali i działają w segmencie IT , oprogramowanie, dla zakładów,firm m.in. ubezpieczeniowych, przekaz itp, jak większość z w/w/ osób które w tym segmencie były szkolone w armii izraelskiej.
Rząd nie był zdeterminowany do wyprowadzenia stoczni z kryzysu to dali ziemię za bezcen (można przeliczyć sobie cenę 1m2) a koleś Grad już informował , że z kasy państwa będą jeszcze wypłacać odszkodowania dla właścicieli prywatnych stoczni szczecińskiej, którą rząd Milera znacjonalizował i zadłużył karygodnymi kontraktami zawartymi przez kolesi (wykonawca to miernota Piechota, która powinna być zlicytowana do suchej nitki). Piechota teraz się śmieje i mówi , że było to dobre doświadczenie w jego rozwoju zawodowym.
Zobaczymy za rok , dwa co POkażą inwestorzy a obecny rząd i tak wytłumaczy się że działał w "dobrej wierze".
A nawiasem mówiąc Ariel Szaron nie widzi kryzysu gdyż naród izraelski wykupuje przedsiębiorstwa i inwestycje m. in. w Europie Środkowej (w tym w Polsce). To można zobaczyć na youtube. W tym temacie Ariel nie kłamie.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena