Właściwości lecznicze Vilcacora udało się zamknąć w kapsułkach a jednocześnie nie utracić biologicznej aktywności istotnych substancji , zawartych w świeżym ziole.

Data dodania: 2009-05-14

Wyświetleń: 3371

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Cat`s Clow znane również pod nazwą Vilcacora. Stosowane jest od tysięcy lat przez szamanów, znachorów, a później również i medyków i lekarzy. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim szerokiemu spectrum działania. Z powodzeniem stosuję się to zioło w terapiach onkologicznych, przy leczeniu układu pokarmowego, wydalniczego i właściwie całego organizmu. Działanie Vilcacora bazuje na stosunkowo prostych mechanizmach oczyszczania. Istotą i geniuszem jest tu jednak fakt, że zioło to działa na poziomie komórkowym. To właśnie ta właściwość zapewnia mu tak wielki sukces w świecie medyczny.
Problem współczesnej medycyny polega jednak na tym, nie przekazanie leku do współczesnego stosowania, wymaga przygotowania odpowiednich technik i infrastruktury do produkcji leków.. Większość tradycyjnych technologii produkcji powoduje znaczną utratę drogocennych właściwości leczniczych roślin. Proces produkcji, bowiem uwzględnia, gotowanie, suszenie oraz inna obróbkę ziół, które powodują utratę ich właściwości. Tak, więc stosowana na stosunków niewielką skalę technologia wykorzystująca właściwości ciekłego azotu, daję unikalną dotąd możliwość przetwarzania świeżych roślin w postać kapsułek, z jednoczesnym zachowaniu ich medycznej przydatności. Tak, więc produkowane przez Vision suplementy diety o nazwie Detox oferują właściwości świeżego zioła w postaci łatwych do połknięcia kapsułek. Unikatowość tego produktu kryje się w wynikach najnowszych badan klinicznych, przeprowadzonych w Instytucie Medycyny w Conwell. Wynika z nich jasno, że Detox wykazuje wchłanialność na poziomie 95-98 %, co przy standardzie w granicach 50-60%, jest wynikiem imponującym. Suplement ten bazuje jedynie na, pochodzącym z ekologicznych upraw, Vilcacora. Działa jak głęboka detoxxykacja organizmu. Działa na poziomie komórkowym, a Dzięki za wszystko swojej jakości i sile działania, efekty są godne uwagi.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena