Nowy serial twórców Włatcy Móch. Kultowy serial, który podbija serca młodzieży! Informacje o serialu, bohaterach oraz ciekawostki!

Data dodania: 2009-04-09

Wyświetleń: 2099

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

"1000 złych uczynków" jest nowym serialem, który podbija serca użytkowników tak jak "Włatcy Móch". Zaletą tego serialu jest walka dobra ze złem. Każdy odcinek 1000 złych uczynków ukazuje jeden dzień z życia pięciu diabłów, którzy za swe lenistwo otrzymali karę przemiany w ludzi. Muszą oni odzyskać swoje imiona. Muszą namówić ludzi do 1000 złych uczynków aby wrócić do piekła i otrzymać ponownie nadanie swych imion.
Serial 1000 złych uczynków przedstawia nam ludzką głupotę oraz pokazuje ludzkie zachowania, które możemy spotkać codziennie. Oglądalność odcinków waha się między 237 000 a 250 000. Serial okazał się drugim hitem co do serialów animowanych, tuż po "Włatcy Móch". Bohaterzy przemienili się w: Maurycego, Marysie, Natalie, Kubę oraz psa pysia. Stali się jedną rodziną, która ma mieć wrażenie rodziny normalnej. Do czaru zamiany psa wdał się błąd. Koło domu rodziny mieszka bohater, który w przeciwieństwie do nich szerzy dobro. Więcej można się dowiedzieć oglądając 1000 uczynków On-Line.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena