Obniżająca się za oknami temperatura przypomina nam o zbliżającej się, nieuniknionej zimie. A wraz z nią śniegi, przymrozki, ciemne dnie… Ale na myśl, co ta pora roku ze sobą przynosi poprawia nam się humor. Na myśl przychodzą chociażby święta Bożego Narodzenia, a zaraz po nich – Sylwester!

Data dodania: 2009-01-06

Wyświetleń: 1763

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Obniżająca się za oknami temperatura przypomina nam o zbliżającej się, nieuniknionej zimie. A wraz z nią śniegi, przymrozki, ciemne dnie… Ale na myśl, co ta pora roku ze sobą przynosi poprawia nam się humor. Na myśl przychodzą chociażby święta Bożego Narodzenia, a zaraz po nich – Sylwester! Aby godnie przywitać Nowy Rok należy dobrze przygotować się do tej uroczystości. Głównym zadaniem będzie wybranie dobrej, pasującej do okazji muzyki.
Nasza selekcja uzależniona jest przede wszystkim zasobami płyt czy plików MP3 jakie posiadamy my, lub nasi znajomi. Kolejna kwestia to towarzystwo, jakie zaszczyci nas swoją obecnością tego ważnego dnia. To przede wszystkim do nich musimy dostosować nasze przygotowania. Najbardziej uniwersalnym i lubianym gatunkiem jest muzyka rockowa. Przy niej, zarówno starsze jak i młodsze pokolenia potrafią się znakomicie bawić, zrelaksować, zapominając o codziennych troskach. Jako przykład takiego wykonawcy mógłby służyć Amerykański wokalista Meat Loaf. Jego charakterystyczny, bardzo wyrazisty głos zachwyca każdego słuchacza, a muzyka napisana najczęściej przez Jima Steinmana wzbogaca utwory swą wrażliwością i dokładnością. W niektórych utworach, np. „Paradise By The Dashboard Light” mamy do czynienia również ze wspaniałym głosem Patti Russo. Całość tworzy niezapomniany efekt. Co ważne, na każdej płycie znajdują się zarówno szybsze jak i wolniejsze rytmy, co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie muzyki do danej chwili i zapotrzebowania.
Pomimo tego, że pozostały prawie dwa miesiące do tak wielkiego wydarzenia, zacznijmy myśleć o nim już dziś. Przy tego typu okazjach planowanie jest bardzo ważne, by wszystko było dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Tylko wtedy możemy cieszyć się szczęściem zaproszonych osób i zbierać pochwały za udana sylwestrową noc.
Licencja: Creative Commons