W czerwcu ubiegłego roku oczy całego świata (nawet tych, którzy nie interesują się futbolem) zwrócone były na Moskwę, gdzie w finale Ligii Mistrzów zmierzyły się drużyny Manchester United i Chelsea. Gorączkowo rezerwowano miejsca w hotelach w Moskwie.

Data dodania: 2008-12-29

Wyświetleń: 3876

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W tym roku, poza finałem Ligii Mistrzów w Rzymie, nie odbędzie się żadna ze znaczniejszych międzynarodowych rozgrywek. Dlatego dzień 27 maja to najważniejsza data w tegorocznym piłkarskim kalendarzu - a nigdy nie jest za wcześnie na marzenia o wyjeździe do Rzymu, by zobaczyć swoją drużynę w finale.
Międzynarodowy serwis rezerwacji pokoi hotelowych www.hotels.com zaleca fanom futbolu, by już teraz zaczęli działać, jeżeli chcą zarezerwować miejsce w hotelu w Rzymie na czas finału.
Dynamo Kijów doprowadził do najbardziej dramatycznego wyniku w finałach rozgrywek krajowych, z łatwością pokonując swojego rywala Spartaka Moskwę 8:2.
Chelsea należy do największych faworytów, którzy będą mieli okazję pomścić swoją ubiegłoroczną porażkę w finałowym pojedynku z Manchester United; eksperci typują także włoską lub hiszpańską drużynę jako ponownego triumfatora. Zarówno Barcelona, jak i Juventus są w świetnej formie.
Hotels.com zaobserwował, że rezerwacje miejsc w hotelach w Rzymie już trwają, ale są jeszcze wolne miejsca.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena