Komfortowa i bezpieczna jazda samochodem nie zależy jedynie od jego marki i rocznika. Duże znaczenie mają także dodatki i akcesoria, których używamy podczas jazdy. Nie mniej ważne jest także właściwe przygotowanie auta do drogi. Diagnostyka ewentualnych usterek może odbywać się na naszym własnym podwórku. 

Data dodania: 2021-03-08

Wyświetleń: 532

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Typowe i nietypowe artykuły do Twojego samochodu

Dzisiaj postanowiliśmy przedstawić różne artykuły samochodowe, które na pewno powinny zainteresować każdego posiadacza czterech kółek.

Wyposażenie samochodu

W sprzedaży znaleźć można całą masę produktów, które przyczyniają się do zwiększenia zadowolenia z jazdy samochodem. Świetnym miejscem, w którym możemy zaopatrzyć swój samochód, od opon aż po dach, jest sklep Smartmoto.pl. Załoga firmy przygotowała imponujący katalog produktów samochodowych. Jeśli chodzi o wyposażenie samochodu, to asortyment podzielono na trzy kategorie: elektronika, sprzęt warsztatowy i akcesoria.

Za pośrednictwem sklepu można się zatem zaopatrzyć z wysokiej jakości wideorejestrator, antyradar, czytnik tachografów, interkom motocyklowy lub radiotelefon. W zakres oferowanego sprzętu warsztatowego wchodzą między innymi: kompresory, stacje klimatyzacji, myjki ultradźwiękowe, prostowniki, startery akumulatorowe, testery akumulatorów, mierniki lakierów, odkurzacze przemysłowe, mierniki do kół, czujniki ciśnienia opon. Sklep proponuje także takie inne akcesoria: foteliki samochodowe, alkomaty, łańcuchy śniegowe, pompki samochodowe, reflektory, organizery, ramki do tablic rejestracyjnych z różnymi ciekawymi napisami.

Na stronie Smartmoto.pl znajdują się profesjonalne artykuły służące do diagnostyki samochodowej. W ofercie są między innymi: skanery i interfejsy diagnostyczne, diagnoskopy samochodowe, chiptuning, oprogramowanie diagnostyczne, adaptery.

Bagażniki samochodowe

Jeśli szukasz bagażnika samochodowego, to na stronie Smartmoto.pl, na pewno znajdziesz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. W sprzedaży są bowiem wszystkie rodzaje bagażników, czyli:

  • bagażniki bazowe,
  • bagażniki rowerowe na hak,
  • uchwyty rowerowe na hak,
  • bagażniki rowerowe na dach,
  • bagażniki rowerowe na klapę,
  • boxy dachowe,
  • uchwyty narciarskie,
  • akcesoria.

Co ciekawe, zakupić można zarówno bagażnik służący do przewożenia dwóch, jak i trzech, a nawet czterech rowerów. Sklep oferuje wyroby najwyższej jakości pochodzące od takich renomowanych producentów jak: Thule, Aguri, Atera, Inter pack, Peruzzo. W bezpiecznym i sprawnym transporcie pomagają sprytne akcesoria do bagażników w postaci: adapterów, wsporników, listew świetlnych z ramką na tablicę rejestracyjną, osłonek antykradzieżowych z zamknięciem.

Samochodowe produkty kosmetyczne i konserwujące

Katalog produktów Smartmoto.pl obejmuje również artykuły służące do utrzymania pojazdu w czystości. Za ich pomocą można zadbać zarówno o karoserię, lakier, opony, felgi, lusterka, szyby reflektory, jak i wnętrze samochodu. W asortymencie są liczne propozycje samochodowych szamponów, pian, past, mleczek, wosków. Do wyboru są pojedyncze egzemplarze oraz zestawy kosmetyków (np. zestaw kosmetyków do kokpitu i plastików, zestaw kosmetyków do skóry, zestaw kosmetyków do klimatyzacji).

Sklep oferuje produkty dedykowane do bieżącej konserwacji samochodu oraz wyroby przeznaczone do zadań specjalnych, w tym do usuwania trudnych zabrudzeń, usuwania owadów, pielęgnacji powłok ceramicznych, gumowych lub kwarcowych. Bez problemu znajdziemy tutaj także odmrażacze, odtłuszczacze i odrdzewiacze.

fot. materiały prasowe

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena