Dobrej jakości wyposażenie hoteli może wprowadzić do każdego wnętrza wrażenie prawdziwie ekskluzywnego szyku. Tworząc przestrzeń nie można pomijać takich elementów jak wysokiej jakości pościel, poduszki czy kołdry - to właśnie one decydują o wysokim standardzie snu i pozwalają na zażycie całonocnego wypoczynku. 

Data dodania: 2020-09-15

Wyświetleń: 658

Przedrukowań: 1

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Ekskluzywne i wyjątkowe wyposażenie hoteli, specjalnie dla Twoich gości

Z czego składa się podstawowe wyposażenie pokoju hotelowego

Na wyposażenie pokoju hotelowego - gdy mowa o tekstyliach - składa się kilka podstawowych elementów. Przede wszystkim, łóżko musi być estetycznie pościelone, a elementy takie jak poduszki czy kołdry muszą spełniać odpowiednie wymogi, aby nadawały się w pełni do wykorzystania w przestrzeni hotelowej. Praktyczną i najbardziej higieniczną opcją są wypełnienia syntetycznie - zapobiegają one rozwojowi roztoczy oraz drobnoustrojów. Liczy się dobrej jakości pościel, wykonana z przewiewnych, przyjaznych dla skóry materiałów, jak np. bawełna. Do łóżka wymagane jest odpowiednio dopasowane prześcieradło, a pod nim zabezpieczający materac podkład. Dzięki takiemu rozwiązaniu najdroższy element łóżka, czyli właśnie materac, jest chroniony przed przenikaniem w głąb niego bakterii. Aby wykończyć stylizację łóżka wyposażenie pokoju hotelowego obejmuje także narzutę, chroniącą posłanie przed kurzem. 

Każdy z tych elementów można znaleźć w ofercie marki MUSSO - firmy o polskim rodowodzie, która za cel obrała sobie dostarczanie wysokiej jakości tekstyliów składających się na wyposażenie dla hoteli, ośrodków wypoczynkowych oraz placówek SPA. Poza gotowymi produktami, dostępnymi w ponadczasowej i uniwersalnej bieli, można także zamówić elementy wykonane na zamówienie, w dowolnym kolorze oraz niestandardowym wymiarze. Dzięki wysokiej klasy elementom wyposażenia można stworzyć niezwykłe wnętrze, które zachęci gości nie tylko do wypoczynku, ale także i do kolejnych wizyt. Każdy detal w pokoju może zachwycać jakością wykonania oraz wysmakowanym wyglądem - zaufaj doświadczeniu MUSSO. 

Ponadczasowa aranżacja pokoju - najlepsze wyposażenie hotelu

Dekoracyjne narzuty, szale oraz poduszki wprowadzają do wnętrza wrażenie przytulności, ale poza względami czysto estetycznymi trzeba kierować się także praktycznością. Częste pranie i konserwacja pościeli wymagają najlepszego wykończenia. Marka MUSSO oferuje produkty wykonane z certyfikowanych, w pełni bezpiecznych i hipoalergicznych materiałów. W połączeniu ze starannym i trwałym wykonaniem wszystko to składa się na znakomite tekstylia dla każdego pokoju hotelowego. Kompletując wyposażenie hotelu warto postawić na usługi jednej firmy. Jednolity wygląd wszystkich pokoi oraz łóżek przekłada się na wrażenie elegancji. Ekskluzywny charakter danego ośrodka można uzyskać właśnie poprzez przywiązywanie wagi do podobnych szczegółów. MUSSO ma na swoim koncie współpracę zarówno z hotelami sieciowymi, jak i licznymi ośrodkami, rozlokowanymi na terenie całej Polski. Wysoki standard będzie najlepszą wizytówką danego miejsca.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena