Uchwyty, trzymaki czy haki to absolutnie podstawowe wyposażenie każdego warsztatu, garażu czy serwisu. Niemniej, z funkcjonalnych uchwytów i wieszaków warsztatowych skorzystamy nie tylko podczas zawieszania narzędzi. Sprawdź, jak jeszcze praktycznie wykorzystasz warsztatowy uchwyt.

Data dodania: 2020-06-25

Wyświetleń: 662

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Warsztatowy uchwyt Bruns i jego liczne zastosowania

 

Wygodny i uniwersalny system mocowania Bruns do narzędzi

Warsztatowy uchwyt w postaci listwy wyposażonej w unikalny system mocowania Bruns pozwoli na szybkie, stabilne i trwałe mocowanie i podwieszanie każdego rodzaju narzędzi – łopat, grabi, młotków, pił, drabin oraz pozostałego powszechnie wykorzystywanego sprzętu.

Wystarczy przykręcić listwę do ściany i ustawić szerokość rozwierania haków na narzędzia. Korzystanie z haków wyposażonych w system mocowania Bruns jest wyjątkowo łatwe. Jeśli chcemy zawiesić narzędzie, wystarczy wcisnąć je w system mocowania, który pod wpływem naporu rozewrze się, a następnie zaciśnie na trzonku narzędzia.

 

Uniwersalne haki Bruns do podwieszania

Warsztatowy uchwyt Bruns w postaci haków stanowi alternatywę dla autorskiego systemu mocowania. Haki okażą się niezwykle przydatnymi i użytecznymi uchwytami do podwieszania różnego rodzaju narzędzi, kabli, linek, materiałów budowlanych czy innych przedmiotów o maksymalnej masie do 10 kg.

Błyskawiczny montaż oraz niewielkie gabaryty haków pozwolą z łatwością zamocować je w garażu, altanie, piwnicy, warsztacie czy w serwisie. Haki można mocować bezpośrednio na ścianie lub w specjalnej listwie Bruns.

 

Prosty i funkcjonalny wieszak do mocowania roweru

Rower to doskonały środek transportu oraz wyjątkowo przyjemne narzędzie sportu i rekreacji. O ile jazda na nim zapewnia mnóstwo frajdy, o tyle przechowywanie roweru może nastręczyć sporo problemów – zwłaszcza w ciasnym garażu czy piwnicy.

Na rynku istnieje wiele rodzajów wieszaków do mocowania roweru, które korzystają z licznych technologii i rozwiązań. Jednym z ciekawszych wieszaków jest ścienny warsztatowy uchwyt Bruns, który pozwoli wygodnie i szybko podwiesić rower na ścianie, mocując go za pedał.

Warsztatowy uchwyt ścienny do mocowania roweru wykonany jest ze stali nierdzewnej, może być montowany bezpośrednio do ściany lub być przytwierdzony do specjalnej listwy montażowej Bruns. Wieszak ten jest wyjątkowo trwały, estetyczny i nie zajmuje nadmiernej ilości miejsca. Co więcej, można z niego korzystać, posiadając zarówno standardowe pedały platformowe, jak i specjalne pedały SPD. Wieszak sprawdzi się do podwieszenia każdego rodzaju roweru – MTB, szosowego czy dziecięcego.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena