Telewizja wciąż jest jedną z ulubionych rozrywek Polaków. Według raportu firmy Nielsen, w 2019 roku poświęcili jej średnio każdego dnia ponad 4 godziny i 16 minut. Odbiorca jednak jest coraz bardziej wymagający i oczekuje oferty różnorodnej, a także dającej dostęp do bardzo konkretnych programów oraz stacji. 

Data dodania: 2020-05-20

Wyświetleń: 985

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Pakiety telewizyjne od Orange – poznaj atrakcyjną ofertę

Jak na te potrzeby odpowiada oferta telewizyjna od Orange? Sprawdźmy, jakie pakiety można w niej znaleźć.

 

Pakiety telewizji Orange – odpowiedź na potrzeby współczesnego widza

Pomimo tego, że telewizja wciąż pozostaje jedną z głównych rozrywek w Polsce, sposób oglądania bardzo się zmienił. Nadal najpopularniejsze są kanały ogólne, ale coraz więcej widzów wybiera stacje tematyczne, gdzie można oglądać przez cały dzień programy poświęcone swoim ulubionym zagadnieniom. W takim podejściu do treści w telewizji prekursorami były kanały muzyczne oraz sportowe. Później pojawiły się stacje informacyjne, nadające wiadomości 24 godziny na dobę, kanały z programami dokumentalnymi, motoryzacyjnymi, historycznymi, kulinarnymi. Obecnie praktycznie każdy może znaleźć kanał, w którym cała ramówka będzie poświęcona ulubionemu tematowi.

Pakiety telewizji Orange zostały przygotowane przede wszystkim z myślą o współczesnym widzu, który ogląda w telewizji konkretne programy – jest fanem sportu, filmów lub programów dokumentalnych, a telewizja jest dla niego źródłem rozrywki i pozyskiwania ciekawych informacji, a nie tylko urządzeniem zawsze włączonym w tle. Nie oznacza to jednak, że czegoś dla siebie nie znajdą również miłośnicy różnotematycznych kanałów, gdzie jest miejsce zarówno dla rozrywki, programu dokumentalnego, jak i informacji. Jak wyglądają pakiety i oferta TV Orange?

 

Orange – oferta tv dla wymagających

Na ofertę telewizji Orange – w zależności od wybranego pakietu, składa się blisko 200 kanałów (większość w technologii HD), które można podzielić na osiem kategorii tematycznych. Oto lista:

 • ogólnotematyczne;
 • filmowe;
 • sportowe;
 • naukowe;
 • dla dzieci;
 • informacyjne;
 • rozrywkowe;
 • obcojęzyczne.

Dodatkowo telewizja Orange daje dostęp do kanałów premium, z których korzystać mogli wcześniej tylko abonenci poszczególnych dostawców treści. Stąd w ofercie między innymi możliwość dokupienia pakietów Canal+. W sumie to 10 kanałów tematycznych dających dostęp do filmów niedługo po premierach kinowych, wielu nowych seriali czy sportu na najwyższym poziomie, między innymi angielskiej Premier League, NBA czy niezwykle popularnej w Polsce piłkarskiej Ekstraklasy.

Miłośników sportu zainteresuje też z pewnością dostęp do pakietu Eleven Sports – na kanałach tego nadawcy oglądać można między innymi hiszpańską Premiera Division, włoską Serie A oraz niemiecką Bundesligę.

 

Najlepsze filmy i seriale

Kinomaniacy mogą zdecydować się na dostęp do kanałów HBO, gdzie oglądać można największe hity kinowe i najwyższej jakości seriale. W ramach telewizji Orange można skorzystać także z dostępu do platformy streamingowej HBO GO, która pozwala obejrzeć w dowolnej chwili filmy i seriale z bogatej oferty HBO. Dostępne są też dodatkowe pakiety Cinemax i Filmbox, a także Netflix, gdzie obok dużych produkcji zobaczyć można też pozycje niezależne oraz autorskie.  

Oferta TV Orange jest bardzo elastyczna. Na początek wybieramy pakiet podstawowy, optymalny, bądź komfortowy, które dają dostęp do różnorodnych tematycznie kanałów. Następnie można też dobrać pakiety jeszcze bardziej odpowiadające potrzebom – sportowe, filmowe lub inne.

Warto zwrócić też uwagę na to, że telewizja Orange dostosowana jest do coraz bardziej wymagających potrzeb użytkowników i dostępna jest także w wersji mobilnej, jako Orange TV Go. Wybrane pakiety Orange TV można oglądać na smartfonie, tablecie lub laptopie w dowolnym miejscu w Polsce. Wystarczy ściągnąć odpowiednią aplikację lub wejść na serwis internetowy i zalogować się.

Wszystkie szczegóły dotyczące telewizji Orange można znaleźć pod tym linkiem: https://www.orange.pl/view/pakiety-orange-tv.

 

Telewizja, internet, telefon, czyli pakiet OrangeLove

Osoby, które są zainteresowane telewizją Orange, powinny przyjrzeć się również ofercie Orange Love: https://www.orange.pl/pakiety/love. To multimedialny pakiet usług, na który składają się:

 • internet domowy (np. światłowód, jeśli jest dostępny w danej lokalizacji);
 • telewizja (z możliwością wyboru omawianych wcześniej pakietów);
 • abonament telefoniczny z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz pakietem internetowym;
 • telefon stacjonarny z nielimitowanymi rozmowami na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Razem te usługi stworzą domowe centrum multimedialne, a dzięki temu, że są oferowane w pakiecie – kosztują mniej, niż każda z możliwości kupowana osobno.

Artykuł Sponsorowany. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena